HABER 2018 Volkswagen Jetta'nın ön tanıtımı yayınlandı

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Sürekli kamuflajlı fotoğrafları ile objektiflere poz veren 2018 Volkswagen Jetta, kısa süre sonra üzerindeki örtüyü kaldıracak. Otomobilin resmi duyurudan önceki ilk ön tanıtımı ise Kanada’da yayınlandı!

2018 Volkswagen Jetta: Daha da büyüksün!

Volkswagen Jetta, Ön
Yayınlanan tanıtım görselinde Jetta’nın karartılmış bir silüeti göze çarpıyor. Bu silüetten genişleyen ön panjur ve yeni far yapısını çıkarabilmek mümkün. Bunun dışında ise ne yazık ki tasarıma ilişki herhangi bir detay verilmemiş. Ancak daha önce sızdırılan görüntülerden yeni Volkswagen Jetta’nın genel tasarımı hakkında fikir sahibi olmuştuk.

Daha önce yayınlanan casus fotoğraflarda yeni Jetta’nın boyutlarının, eski jenerasyona oranla önemli ölçüde büyüdüğü görülüyor. MQB platformunda üretilen otomobilin uzayan boyuna rağmen hafifleyeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Otomobil, Güney Amerika pazarında 8 ileri otomatik şanzımana sahip 1.5 litre turbo TSI motor seçeneği ile satılacak. Yeni otomatik şanzımanın diğer pazarlarda da kullanılması bekleniyor. Ayrıca Jetta, yeni jenerasyonu ile beraber R-Line donanım paketine de kavuşacak.

Volkswagen Jetta, Yan
Tüm bunlara karşın 2018 Volkswagen Jetta’yı görmemiz için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Zira otomobil ilk olarak Ocak ayındaki Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı‘nda görücüye çıkacak.

* Görselde 2019 yazmasının sebebi, Amerika’da 2019 model yılının 1 Ocak 2018’den itibaren başlamasıdır.

1 arasında 3

Volkswagen Jetta, Ön

Volkswagen Jetta, Yan

Volkswagen Jetta, Arka

Read the whole post here.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,359
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Görselde ki araç tam şirket spec olmuş. Şu altıgen formlu ızgarayı önce Aston Martin kullandı, peşine Ford devam etti, arada Hyundai falan aldı, başka markalar da derken sıra geldi vw jetta'ya sanırım.
Yeşil logolu plakalıklarla makas atarken bolca görürüz :D En çok satılan araçlar listesine de filodan girer.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Çok değişik bir tasarım olmuş. Doğan görünümlü Şahin gibi bu da A4 görünümlü Jetta olmuş. Stop lambalarına yandan bakınca da Megane görüyorum. Ya benim gözlerde sorun var ya da Volkswagen'de. Passat'ın küçüğünü yapsa razıyız neden zorluyorlar ki?

gynk

Taklacı Güvercin
20 Kas 2017
29
22
295
wv her türlü araç satıyorum diye düşünüp ortaya karışık yapmış :)

bsonmez

Profesör
8 Eyl 2016
64
84
1,010
Konya
fiat egea'nın biraz uzunu, biraz yere yakını, biraz daha keskin hatlara sahip olan üst modeli gibi. Aracın önden fotosunda vw amblemini sök fiat tak herkes egea'nın makyajlanmış modeli der. Yandan ve arkadan çekilen fotoda bana egea ve megane'ı andırdı yine.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Egeaya ben niye benzetemiyorum şu arabayı bende mi sakatlık var

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,359
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Gözüme batan kötü bir detay da, arabanın arka kapıdan sonrasının orantısız şekilde uzun olması. Çok gözüme battı, sadece bagaja kasılmış gibi duruyor.

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
parası olan passat olmayan yeni polo sedan alır bunu da alsa alsa yine babam alır
edit: cidden bagaj hacmi ne olacak acaba, arka kapıdan sonra yarım arabalık yer bırakmışlar

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım