bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İçi güzel ama dışı bir garip bu arabanın.

Şu çizdiğim far uzantısı kısmında bir gariplik var, bir olmamışlık var ama ne olduğunu cümleye dökemiyorum. Far köşesini zorla uzatmışlar mı desem, unutmuşlar da son anda eklemişler mi desem böyle bir oturmamışlık var. Her gördüğümde burası böyle olmamalıydı galiba falan diyorum. Anlam veremedim açıkçası.
Ekli dosyayı görüntüle 21370
İşte kayar sinyal muhabbeti var ya, onun içindir.
O tasarım muhtemelen ABD piyasası içindir. Amerikan park zorunlu malum.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
O tasarım muhtemelen ABD piyasası içindir. Amerikan park zorunlu malum.
O da olabilir. Kamuflajlı bazı görsellerde böyle bir ayrıntı görmemiştim. Başka görsellere de bakıyorum kimisinde böyle tasarım var, kimisinde yok. Ama hangisi doğru anlayamadım. Bakalım Avrupa versiyonunda ne olacak zaten yakında belli olur.

Bu muhtemelen Avrupa versiyonu olur. Zaten gördüğüm ilk kamuflajsız versiyon da buydu ki farlar bence bu şekilde öbürüne göre daha güzel duruyor. Zevk meselesi tabi.
yeni-vw-golf-2021.jpg

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Vag hater diye anlaşılmam umarım ama tasarım yine çok sıkıcı duruyor
Ayni amblem altinda rocco, arteon gibi modelleri gormesem ben de klasik vag tasarimi derdim ama adamlar cok guzel sportif tasarim yapabiliyor olmalarina ragmen golf'u biraz daha duz hatlarla birakmayi seviyor. Arteon'u canli gordugumde cayimi alip karsisina gecip izlemistim.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,355
7,196
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Ayni amblem altinda rocco, arteon gibi modelleri gormesem ben de klasik vag tasarimi derdim ama adamlar cok guzel sportif tasarim yapabiliyor olmalarina ragmen golf'u biraz daha duz hatlarla birakmayi seviyor. Arteon'u canli gordugumde cayimi alip karsisina gecip izlemistim.
Abi, Arteon'un tasarımını bende beğeniyorum ama Avrupa versiyonu olarak attığın golf bence yine tasarım olarak düz, sıradan bir vw tasarımına sahip.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi, Arteon'un tasarımını bende beğeniyorum ama Avrupa versiyonu olarak attığın golf bence yine tasarım olarak düz, sıradan bir vw tasarımına sahip.
Öyle tabi. Genel anlamda ben zaten aracın içini beğendim ama dışına henüz pek ısınamadım. Avrupa versiyon diye attığım görselde de far mevzusunun beyaz renkli kasada ki fardan daha iyi durduğunu belirtmek için attım. Araç tamamen çıkıp canlı halde görmek lazım bir de.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
bu aracı görünce maalesef böyle oldum volkswagenin güncel sevdiğim tek aracıydı (araba fotolarının kalitesi biraz düşük boyutlandırken böyle oldu)
5.png

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel

Öyle tabi. Genel anlamda ben zaten aracın içini beğendim ama dışına henüz pek ısınamadım. Avrupa versiyon diye attığım görselde de far mevzusunun beyaz renkli kasada ki fardan daha iyi durduğunu belirtmek için attım. Araç tamamen çıkıp canlı halde görmek lazım bir de.

Golf'ün ne zaman rakiplerinden önce çıkan bir araba oldu ki.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu arada iç mekanı harikaymış, yarın daha detaylı görürüz hadi bakalım.

Ekli dosyalar

• 8FDCD401-393F-4FD2-B92F-EE62B935A350.jpeg
    8FDCD401-393F-4FD2-B92F-EE62B935A350.jpeg
    38.5 KB · Görüntüleme: 0

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Avrupa versiyonunu temsil eden siyah renk görselde bence farın uzayan kısmı kamufle edilmiş gibi. Çünkü karartı farın üst orta kısmına kadar uzuyor. Bünye kaldırmıyor mk4 ten sonraki golfleri elimde değil 4 kasayı ben çok seviyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım