205/55/R16 Premium Contact 6?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Doğrudur tabii ben primacy 3 denedim ve hiç bir şekilde memnun kalmadım. Energy saver belki daha iyidir primacy 3'den ama onlar da egp ve pc5 segmentinde değiller, dolayısıyla onlar gibi performans sergileyemezler. Şimdi böyle olunca lastikte bu seviyeye çıktığımızda michelin benim için tercih edilecek bir lastik olmuyor. Pilot sport modelleri çok kaliteli ama ondan aşağısını tercih etmem.
Pilot sport 4 16 inç için var mı? Ve yumuşaklığı nasıldır acaba? Veya PS3 için de primacy 3deki gibi bir çabuk bitme şeyisi duydunuz mu? Gerçi babam bakmaz onlara ama ben merak ettim :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Pilot sport 4 16 inç için var mı? Ve yumuşaklığı nasıldır acaba? Veya PS3 için de primacy 3deki gibi bir çabuk bitme şeyisi duydunuz mu? Gerçi babam bakmaz onlara ama ben merak ettim :)
Onlar yüksek performans lastikleri 17'lik janttan başlıyor 16'da bulunmaz. Ama bizim 16'lıklara taktığımız modeller kadar uzun ömürlü olacaklarını da sanmıyorum.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bir atasözü gibi olacak ama ...
"Her Michelin ilk 10bin km de iyidir."
Hatta özellikle lastik konusunda daha hassas davranan japon araçlarında (genellikle yalıtım, fren ve tutuş olarak Avrupalıların gerisinde olurlar), bambaşka bir araç etkisi bile yapar o ilk zamanlarında.. :)

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Continental Premium Contact 6 17" lastik ebatında çıkmış hatta Türkiye'ye gelmiş bulunmakta fakat 205/55/R16 ebatlarında lastik bulamadım. Bu lastik hakkında bilgisi olan var mı? Yani üretildi de Türkiye'ye mi gelmedi, daha üretimi mi yapılmadı yoksa artık 16" için yeni Premium Contact'lar hiç mi üretilmeyecek?

Edit: Forumu karıştırırken edindiğim kadarıyla Continental'in ellerindeki PC5'leri bitirmek için 16" PC6 getirmediği hakkında yazılar gördüm, eğer doğruysa sırf bu yüzden bile PC5'ten vazgeçilebilir..

PC5'leri bitirmek için getirmiyorlar kısmı baya bir yanlış. Lastik daha üretilmeye başlamadı. Üretimden sonra gelecek , Conti Türkiye getirmiyor değil yani...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım