KAPALI 205 gti alınır mı?

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
66
arkadaşlar öğrenciyim kendime az yakan çok kaçan birşeyler arıyorum açıkcası bütçem de pek yok ailemi de zorlamak istemiyorum. Yıllardır ailemin aracını kullanıyorum okula gitmek için ama biraz daha eğlenceli birşeyler arıyorum.
PEUGEOT 205 GTI 1.6İlan No: 639439752
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-205-gti-1.6-639439752/detay
Bu ilanı gördüm fiyatı iyi belki ailemin kanına girebilirim almak için ama merak ediyorum bu araba beni üzer mi , forumda illa ki tanıyanlar vardır diye düşündüm sizlere sorayım dedim.

Murat 131 alinir millet nostaljiye biniyor der

Renault flash s alinir ufak suslemelerle ralli araci goruntusu verilebilir.parcasida bol.

Lada samara essek niyetine alinabilir.pacalik beyaz jant vs ile oda ralli versiyona donebilir.

1.6 tipo olabilir ugrasmadan bineyim takilayim denilebilir.

Bulunabilirse dizel saxo ekonomik ogrenci arabasi olur

Mk4 fiesta olabilir.ucuz yollu yeni nesil araba say ilabilir.
Ama ilk 3 soyledigimle ugrasip keyifte alirsin
Eklemek istiyorum temiz bir 10 bin lira civarında taunus alınır millet makam arabasına biniyor der :D

10 bin liraya güzel bir yarış bisikleti forması alıp şehirler arası yolları dahi gidip gelebilirsiniz . Yakıt vergi muayene masrafı yok . Öğrenciye şehir içinde en uygunu hadi 5 bin liraya alın bisikleti. 5 bin lira takım taklavat alın. Dükkan açarsınız artık. Araç olarak tempra önerebilirim . Dayanıklı motoru aliminyum şasisi ve zayıf frenleri ile muhteşem bir araba. Elektronikten anlamanız gerek bu aracı almak için.

10 bin liraya güzel bir yarış bisikleti forması alıp şehirler arası yolları dahi gidip gelebilirsiniz . Yakıt vergi muayene masrafı yok . Öğrenciye şehir içinde en uygunu hadi 5 bin liraya alın bisikleti. 5 bin lira takım taklavat alın. Dükkan açarsınız artık. Araç olarak tempra önerebilirim . Dayanıklı motoru aliminyum şasisi ve zayıf frenleri ile muhteşem bir araba. Elektronikten anlamanız gerek bu aracı almak için.
Trollse tebessüm sebebi, gerçekse kahkaha

Şimdi onun da kar lastiği vs var masraf

@denizyenilmez_ abi bisiklet olayını diyorsan gerçek . Insan vücudunun gelişiminin sınırının olmadığını en iyi anlatan aktivitelerden biri hiç durmadan 90-100 km giden amatörler var. Arabaya devam 106 gti düşünmez misin ? 106 gti alınmaz mı?