215 55 17 94w bu ebattaki en iyi lastik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
araç 2015 superb. şu anda conti premium 5 var. değişme zamanı geldi. sizce hangi marka almalıyım. şimdiden teşekkürler

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
süper yol tutmasına gerek yok. viraj kasmıyoruz. güven versin yeter. sesiz olması önemli. fiyat aralığı 750-850 bandında.
Lastik ebatiniz biraz sıkıntılı maalesef. Her markanin her modeli bulunmayabiliyor. Premium contact 6 onerecektim ama sizin ebatlarinizda yok.

Hankook ventus prime 2, falken ze914, nokian zline gibi lastikler var. Bunlarin arasindan falken oldukca iyidir. Ama premium diye tabir edebilecegimiz lastiklerden bir tek michelin pilot sport 4 sizin ebatlarda satiliyor. Onun da tanesi 1000 lira falan.

Bu parayi veririm diyorsaniz dusunmeden alabilirsiniz. Veremem derseniz Falken ze914 modeli oldukca yuksek sonuclar almis degerlendirmelerde. Kullanmadim ama hankook ventus prime 2'yi de onereneler var. Onunla ilgili kullanan vardir muhakkak buraya yazarlar tecrubelerini. Yenilerle maceraya atilamam derseniz de premium contact 5'le devam edebilirsiniz.

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
Lastik ebatiniz biraz sıkıntılı maalesef. Her markanin her modeli bulunmayabiliyor. Premium contact 6 onerecektim ama sizin ebatlarinizda yok.

Hankook ventus prime 2, falken ze914, nokian zline gibi lastikler var. Bunlarin arasindan falken oldukca iyidir. Ama premium diye tabir edebilecegimiz lastiklerden bir tek michelin pilot sport 4 sizin ebatlarda satiliyor. Onun da tanesi 1000 lira falan.

Bu parayi veririm diyorsaniz dusunmeden alabilirsiniz. Veremem derseniz Falken ze914 modeli oldukca yuksek sonuclar almis degerlendirmelerde. Kullanmadim ama hankook ventus prime 2'yi de onereneler var. Onunla ilgili kullanan vardir muhakkak buraya yazarlar tecrubelerini. Yenilerle maceraya atilamam derseniz de premium contact 5'le devam edebilirsiniz.
bilgi için teşekkür ederim. hayırlı bayramlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım