225 45 R18 Run Flat Tavsiye

225 45 R18 Run Flat Tavsiye

• Continental Conti Sport Contact 5 SSR*

Kullanılan: 6 28.6%
  • Good Year Efficient Grip ROF

Kullanılan: 1 4.8%
  • Good Year Eagle F1 Asymmetric 3 ROF

Kullanılan: 3 14.3%
  • Pirelli P7 Cinturato RFT

Kullanılan: 0 0.0%
  • Michelin Pilot Sport 4 ZP

Kullanılan: 11 52.4%
  • Diğer? (mesajınızda belirtebilirsiniz)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

Ege

Profesör
7 Mar 2018
97
100
1,110
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Ben bu ebatta Bridgestone Driveguard RFT kullanıyorum memnunum. Üzerinde Goodyear EGP vardı 1 yıl kadar kullandım. Aralarında yol tutuş ve fren mesafesi anlamında fark yok. Lastik etiketlerinde Driveguard A 70db, Goodyear EGP A 69db idi. Çok ciddi bir ses farkı da hissetmedim.

Selamlar, ne kadar süre kullandınız bu lastiği? Zaman içinde tutuş ve konfor karakterinde değişim oldu mu?
Hızlıca baktım da fiyatına online olarak, uygun görünüyor diğerlerine kıyasla.

yenice

Profesör
10 Eki 2018
135
120
1,185
1 yıl kullandım. Kasım gibi kışlıklara geçmiştim. Dün tekrar yazlıklara döndüm herhangi bir performans kaybı yok. Tahmini 12.000km kadar yol yapmışımdır. Bu yıl da o kadar olur. Seneye 3. yılına girmiş ve 25.000km yol yapmış olur.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Ps4 risksiz en ideal tercih.
Hankook ventus s1 evo2’ye de bir bakin derim. Ps4’ten pek asagi kalir yani yok.

Son düzenleme:

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Ps4 risksiz en ideal tercih.
Hankook ventus s1 evo2’ye de bir bakin derim. Ps4’ten pek asagi kalir yani yok.
Hankook Ventus S1 Evo2’yi önerebilirim ben de. 30.000 KM (3 yıl) kadar salmadı kendini, S virajlara (hakikaten S, deli cesareti vardı herhalde) 105-110 KM/H ile girdiğimi bilirim. Son zamanlarda, biraz patinaja düşürüyor, o da olsun o kadar, ömrü bitti artık :D

Ege

Profesör
7 Mar 2018
97
100
1,110
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Teşekkürler arkadaşlar, Hankook'u da radara alayım... CSC5'e göre üstünlüğü var mıdır acaba?

htahaa

Asfalt Kurutucu
22 Ara 2016
1
0
535
bu yorumlara bakarak 1 aydır düşündüm durdum gelip gidip tekrar okudum ve PS4 öneren arkadaşlardan allah razı olsun. Bu ebatlarda conti ile arada tanesinde 150 TL fark vardı günlerdir değermi değmezmi düşünürken taktırdım ve bi hafta sonrasında böyle lastik mi varmış biz yıllarca contilerle turanzalarla kendimize yazık etmişiz diyorum.
rft olmasına rağmen yumuşaklığı, sürüş keyfi, tutuşu çok iyi.
F30 u bu ebatlarda kullanıyosan rft mi non-rft mi diye düşünüyosan konforu artırmak için ps4 rft çoğu non-rft lastikten daha konforlu buna conti de dahil:)
Direksiyonun sertliği bile azaldı yani araba ile ilgili rahatsız olduğum bi çok konuyu halletti.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım