KAPALI 25 30 bin arası araç tavsiyesi

thelose00

Senkromeççi
2 Şub 2019
7
1
70
herkese iyi günler diliyorum

25 30 bin arası araç bakıyorum tercıhım otomatık ama o fıyata bıraz zor gibi farkındayım :)

öğrencıyım ve kendım bırıktırdım arac bakımları falan babam karsılayacak araba benden olacak ona göre tavsıye verırsenız sevınırım.

benım kafamdakı araclar.

1: Audi A3 2000 2001 2002 model seklinde.

2: forf focus hatchback 2001 model olabilir.

3: alfa romeo 147 2004 model ancak alfa önermıyorlar ne yazıkki

bunlardan en cok istediğim tabiki Audi A3 hatchback veya sportback

audi a3 ler 2004 ile makyajlı kasaya geçti ben aslında 2004 + seklinde seviyorum ama ona butcem yok acaba 2000 model yada 2001 2002 gibi model alıp body kıt ıle makyajlı kasaya cevırme sansım var mı ya da güzel olur mu ? ortalama ne kadar tutar bu konuda yardımcı olursanız evinirim.

Araç tavsiyelerınızı de bekliyorum :)

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul

25 30 bin arası araç bakıyorum tercıhım otomatık ama o fıyata bıraz zor gibi farkındayım :)

öğrencıyım ve kendım bırıktırdım arac bakımları falan babam karsılayacak araba benden olacak ona göre tavsıye verırsenız sevınırım.

benım kafamdakı araclar.

audi a3 ler 2004 ile makyajlı kasaya geçti ben aslında 2004 + seklinde seviyorum ama ona butcem yok acaba 2000 model yada 2001 2002 gibi model alıp body kıt ıle makyajlı kasaya cevırme sansım var mı ya da güzel olur mu ? ortalama ne kadar tutar bu konuda yardımcı olursanız evinirim.

Focus .

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Öğrenciyim, cebimde param kalsın, oraya buraya bazen arkadaşlarla bazen de bireysel gezerim finallerden sonra memlekete giderim gerektiğinde de dağa taşa vururum diyorsan focus,

Biraz seçiciyim, cafe park üni otoparkında hocaların arabalarının yanına park ederim zenginim havam olsun dersen audi,
Özelim, yağmurda ben ıslanırım arabam ıslanmaz, arabaya değer veririm dersen alfa.
Benim tavsiyem ise focustur.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen

benım kafamdakı araclar.

O paraya düzgün lpg görmemiş mk1 focus bulabiliyorsanız eğer, tartışmaya kapalı bir kıyaslama olur. :)

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
audi ve alfa romeonun temiz modellerini bulabilirseniz onu alın. bunların yanında ford bakmanız ziyadesiyle yanlış bir seçim olur bence

Son düzenleme:

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Bu bütçeyle biraz daha alt sınıf fakat daha diri ve taze araçlara bakmanızı öneririm.
Gerçi bu paraya bile taze araç kalmadı ama.

Bakımlı bir Accent Era bulunabilirse tam bu fiyat aralığının arabası. Özellikle dizeli güzel kafa kaldırıyor, severiz.

thelose00

Senkromeççi
2 Şub 2019
7
1
70
Öncelikle herkese ayrı ayrı tesekkur ederım :)

Sanırım Audi A3 2001-2002 bakacagım 31 bin TL bütce ile.
Audi A3 hakkında bilgisi olanlarda yardımcı olurlarsa cok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

thelose00

Senkromeççi
2 Şub 2019
7
1
70
Öğrenciyim, cebimde param kalsın, oraya buraya bazen arkadaşlarla bazen de bireysel gezerim finallerden sonra memlekete giderim gerektiğinde de dağa taşa vururum diyorsan focus,

Biraz seçiciyim, cafe park üni otoparkında hocaların arabalarının yanına park ederim zenginim havam olsun dersen audi,
Özelim, yağmurda ben ıslanırım arabam ıslanmaz, arabaya değer veririm dersen alfa.
Benim tavsiyem ise focustur.

Hocam selamlar sanırım bu mesajınız benı anlatıyor :) Tesekkür ederim yorumunuz için
Biraz seçiciyim, cafe park üni otoparkında hocaların arabalarının yanına park ederim zenginim havam olsun dersen Audi,

O halde audi :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Öncelikle herkese ayrı ayrı tesekkur ederım :)

Sanırım Audi A3 2001-2002 bakacagım 31 bin TL bütce ile.
Audi A3 hakkında bilgisi olanlarda yardımcı olurlarsa cok sevinirim
Orta konsol düğmeleri aşınmaya meyilli. Genel olarak o kasalardaki motorlar dayanıklı ve uzun ömürlü. Sarı siteyi incelediğimde 100-200 bin km aralığında çok araç var onlara dikkat etmek lazım. Ben zamanında aynı araçlara baktığımda 200 bin km den aşağı araç yoktu nerdeyse

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Hocam selamlar sanırım bu mesajınız benı anlatıyor :) Tesekkür ederim yorumunuz için
Biraz seçiciyim, cafe park üni otoparkında hocaların arabalarının yanına park ederim zenginim havam olsun dersen Audi,

O halde audi :)
Estağfurullah :) yani marka olarak pahalı, zengin havası anlamında. O halde hayırlı olsun bakalım

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım