KAPALI 315k bütçe otomobil seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ThePleidas

Asfalt Kurutucu
9
Merhaba yaşım 17 babamda şuan 2014 model audi a5 quattro var ama senede 70 küsür bin km yaptığı için şuan 150bin km de o yüzden değiştirmek istiyor. Babamın sürüş tarzı şehirlerarası neredeyse sürekli dipgaz. Virajlarda da arabanın limiti kadar hızlı giriyor. Audi a6 quattro almayı düşünüyor ama bmw 430i xdrive da bir seçenek. Yeni e serisinde de 4matic seçeneği yok diye biliyorum e220d de. volvo s90 düşündüm ama motoru iyi performans vermiyor o beygir ve torka göre. bmw yeni 5 serisi geleceği için şimdi 5 serisi de almak istemiyor. 430i benzinli olduğu için bir tereddütüm var sizce benzinli bu kmlerde nekadar fark yapar ve önereceğiniz model varmıdır. Bütçe 315bin civarı.

Siz v90 ı bekleyin o güzel olacak. Veya direk s90 alın. A6 da fena değil ama biraz yaşını belli etmeye başladı bence.

Mazda 6 SW 2.2 SKYACTIV-G 4WD 175PS (6 ileri otomatik) denemeye değer şık bir araç. gücü az gelebilir ama farklılık yaratır.

Jaguar xf awd olabilir yeni 5 serisini beklerseniz o da olabilir a6 quattro da iyi bir seçenek fakat s90 bunların yanında yol tutuş açısından biraz geride kalır bi de bu arada lexus gs200 e de bakabilirsin çok severim türkiyeye de yeni geldi mutlaka bak.

Babanıza volvo s90 gidecektir. Sonuçta gençsin gözler üzerinde olsun, manitalar düşsün istersin ve arabayı sana vereceği zaman bunların hepsi olacaktır. Araba anlaşılan sürekli kullanılacak. Sağlam bie araba. Sıkıntı yaratmaz.

Babanıza volvo s90 gidecektir. Sonuçta gençsin gözler üzerinde olsun, manitalar düşsün istersin ve arabayı sana vereceği zaman bunların hepsi olacaktır. Araba anlaşılan sürekli kullanılacak. Sağlam bie araba. Sıkıntı yaratmaz.

Kardeş bana göre s90 ön dizayn tamamda arka stoplar egea daki tasarıma benzetmişler kötü duruyor audiye kıyasla
245086.jpg
lead5-2016-audi-a6-fd.jpg

S90(235hp) ile a6 nın(190hp) 0-200 lerini izledim araştırdım ama s90 o tork ve beygire göre iyi yürümüyor. a6 daha seri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...