KAPALI 320d'den Sonra Ne Alınmalı ? 200 - 220 bin TL Arası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

recruit

Tan
Asfalt Kurutucu
6 May 2020
65
23
670
38
Ankara
Marka
BMW
Mrb arkadaşlar 2011 LCI E90 320 D sahibiyim yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve aracımı seviyorum aslında ama artık başka markaya geçmem gerektiğinide düşünüyorum sürüş zevkini sonuna kadar yaşatan otomobilleri çok severim BMW markasına ilgim de ondandır fakat başka markalarda 320 D yi aratmayacak aynı sınıfta benzinli veya dizel fark etmez ne önerirsiniz ? Tecrübe eden arkadaşların paylaşımları benim için çok iyi olacaktır şimdiden teşekkür ederim.

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynı sınıfta 3 serisinden daha iyisi bir tek Jaguar XE'dir. Onun haricinde aynı sınıfta 3 serisinden daha zevklisini ancak 220 bin liradan fazla ödeyerek bulmanız mümkün. Belki c180 coupe amg bakabilirsiniz ama onun da motoru tatmin etmez. Başka sınıf ya da aynı sınıf olsa da daha güçsüz motorlu araçları da seçeneklere eklemeniz lazım bu bütçeyle.

Aradığınız illa sürüş zevkiyse ve buna odaklanıyorsanız ben aynı durumda olsam 220 bin liraya sıfır Fiesta ST ya da 2.el bir hothatch falan bakardım muhtemelen. Düşük hacim dizel 2.el yüksek km'li D segmentle falan uğraşacağıma bunlara bakardım.

Son düzenleme:

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,037
1
1,113
2,570
Ankara
Marka
BMW
Mrb arkadaşlar 2011 LCI E90 320 D sahibiyim yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve aracımı seviyorum aslında ama artık başka markaya geçmem gerektiğinide düşünüyorum sürüş zevkini sonuna kadar yaşatan otomobilleri çok severim BMW markasına ilgim de ondandır fakat başka markalarda 320 D yi aratmayacak aynı sınıfta benzinli veya dizel fark etmez ne önerirsiniz ? Tecrübe eden arkadaşların paylaşımları benim için çok iyi olacaktır şimdiden teşekkür ederim.
aynı aracın 2010 modeli bende de var.
başka bir araçta E90’ın vereceği zevki verebileceğini pek sanmıyorum.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW

yeni arabaniz hayirli olsun :)

recruit

Tan
Asfalt Kurutucu
6 May 2020
65
23
670
38
Ankara
Marka
BMW

recruit

Tan
Asfalt Kurutucu
6 May 2020
65
23
670
38
Ankara
Marka
BMW
Cenk Jaguar xe ti kullandım bir hafta 2.0 dizel 180 HP ve biliyorsunuz zf şanzıman ile teknik verilere bakınca 320d ye çok yakın görünüyor ama maalesef 320 d tanıdını vermesi için daha çok çalışması lazım ama çok niş bir marka

recruit

Tan
Asfalt Kurutucu
6 May 2020
65
23
670
38
Ankara
Marka
BMW
Arkadaşlar a4 2.0 tfsi lara ne dersiniz güzel kombinasyon motor iyi ama yağ yakma sorunları var deniliyor 2014 den sonra ki modellerde o sorunda giderildi deniyor kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim

ArdaBaas

Arda Baş
Düz Yol Gazcısı
14 Nis 2020
46
44
195
22
Ordu
Marka
Mercedes
O bütçede araba alacak olsam f30 320ied düşürmeye çalışırdım harman kardonlu ekstralı temizinden yada jaguar xe ancak e90 da çok güzel bir araç her araç tatmin etmeyebilir

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar a4 2.0 tfsi lara ne dersiniz güzel kombinasyon motor iyi ama yağ yakma sorunları var deniliyor 2014 den sonra ki modellerde o sorunda giderildi deniyor kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim
3 Serisi A4'e göre daha dinamik ve sportif bir şasiye sahip araç ancak zevk konusu kişiden kişiye değişir. 2.0 TFSI ve S-tronic çok zevkli bir ikili ve sorun konusunda S-tronic diğer çift kavramalarla karşılaştırıldığında olumlu bir tablo çiziyor. Ve bu ikili bir Audi'yi Audi yapan Quattro sistemi ile birleştiğinde fikrimce son derece zevkli bir araç ortaya çıkmış. A4 oldukça yüksek hızlarda virajlara gözü kara girebileceğiniz limitleri yüksek, ıslak ve karlı koşullarda gaz hareketleriyle tatlı tatlı yanlayabileceğiniz, konfor ve kalite konusunda da son nesillerinde rakiplerine ders veren bir otomobil. Dizeli de pekala düşünülebilir, test etmeniz iyi olur.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,058
4,332
4,220
varsova
Marka
Porsche
320d 'den daha iyi arac segment degistirmeden Turkiye piyasasinda pek yok bence. yeni kasa 3 serisi derdim ama butce elvermez saniyorum, bmw'den inip o segmentte bmwden baska hangi araca binerseniz binin bmw'yi ozlersiniz. Segment degistirmek istemiyorsaniz bence araciniza ufak dokunuslar yapip devam edin, zaten bu zamanda arac degistirmek riskli, alacaginiz arac yeniyse cok para, ikinci else cok riskli ve temiz bulmak cok zor.

recruit

Tan
Asfalt Kurutucu
6 May 2020
65
23
670
38
Ankara
Marka
BMW
3 Serisi A4'e göre daha dinamik ve sportif bir şasiye sahip araç ancak zevk konusu kişiden kişiye değişir. 2.0 TFSI ve S-tronic çok zevkli bir ikili ve sorun konusunda S-tronic diğer çift kavramalarla karşılaştırıldığında olumlu bir tablo çiziyor. Ve bu ikili bir Audi'yi Audi yapan Quattro sistemi ile birleştiğinde fikrimce son derece zevkli bir araç ortaya çıkmış. A4 oldukça yüksek hızlarda virajlara gözü kara girebileceğiniz limitleri yüksek, ıslak ve karlı koşullarda gaz hareketleriyle tatlı tatlı yanlayabileceğiniz, konfor ve kalite konusunda da son nesillerinde rakiplerine ders veren bir otomobil. Dizeli de pekala düşünülebilir, test etmeniz iyi olur.

sirius teşekkür ederim bende sizin gibi düşünüyorum ama deneyimlemediğim için bilmiyorum

recruit

Tan
Asfalt Kurutucu
6 May 2020
65
23
670
38
Ankara
Marka
BMW
2.0 tfsi lar ile ilgili deneyimli arkadaşlar bilgi verirseniz iyi olur sorunları , sürüşde hissettirdikleri 320 d den sonra çok ararmıyım BMW yi bu konularda deneyimleri olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,058
4,332
4,220
varsova
Marka
Porsche
2.0 tfsi lar ile ilgili deneyimli arkadaşlar bilgi verirseniz iyi olur sorunları , sürüşde hissettirdikleri 320 d den sonra çok ararmıyım BMW yi bu konularda deneyimleri olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
biri dizel digeri benzinli arac haliyle fark var ama 328i yada yeni kasa 330i ile kiyaslamak gerekirse suphesiz bmw tercih ederim.
kiralik sirket araci olarak kullandigim bir arac eski kasasini da guncel kasasini da sehir ici olsun otoban surusu olsun deneyimledim, benim tercihim bmw ama neden derseniz somut bir neden yok surerken size hissettirdigiyle alakali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım