KAPALI 350.000 TL ye kadar araç tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan alpckr33
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpckr33

Profesör
74
Marka
BMW
Selam arkadaşlar. Bmw 320ied 40th year edition vardı bende , bugün 189.000 tl ye sattım. Üstüne birazdaha para koyup birazda kredi çekecem. Güçlü ve çekici bi araç arıyorum. Araç önerirseniz iyi olur. (Not: arkadan itiş olursa iyi olur :D)

Sıfır 5.30i fiyatları o civarda M paket bir tane düşünebilirsiniz.
Mustang, Camaro RS fiyatları da bu civarda onlarda dikkat çekici arkadan itiş araçlar.
Seçenek çok fazla sizin zevkinize göre değişir E92 M3 de alabilirsiniz şiir gibi araç...

Mustang 2.3 ecoboost düşünüyorumda kasa çok ağır kalıyormuş o motora göre virajlarda ve yanlamalarda salınım yapıyormuş o yüzden biraz soğudum mustang'ten

Bmw'den sonra Amerikan gitmez size.. Manuel ve önden çekiş olmasına aldırmazsanız yeni Type r tavsiye edebilirim. En olmadı sahip olduğunuz 3 serisinin daha güçlü motora sahip bir versiyonunu alabilirsiniz. Neticede sattığınız araç piyasada bulabileceğiniz en iyi arkadan itiş altyapısına sahip modellerden biri. 3 serisinin üstüne hem sürüş zevki + motor gücü hem de arkadan itiş anlamında farklı bir model bulmak kolay değil.

Son düzenleme:
@CenkGs 'nin de dediği gibi zaten 10 numara bir araç sahibiymişsiniz daha iyisi olaraksa aynen yukarıdaki yorum gibi onların daha güçlü versiyonlarını tavsiye ederim.o_OYa da aklıma forumdaki birinin tek kapı 428i vardı galiba o da şiir gibi bir araba .o_O

Son düzenleme:
3 serisinin içi artık göze çok basit geliyor ve piyasada herkeste olan bi araç. Herkeste beyaz M paket :( Sizce Porsche Panamera nasıl ? (son kasa değil)

https://www.otopark.com/forum/threads/bmw-428i-m-sport-coupe.2198/
Bu konuya bir göz atmanızı tavsiye ederim.Şahsen bu araç benim çok hoşuma gidiyor ve öyle 3 serisi Cla ya da Panamera gibi piyasa bir araba değil. @alpckr33
Ben de bunu önermeye gelmiştim :)
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ir-hata-428-cabrio-6200-km-de-343362927/detay
Screenshot_1.png

@alpckr33

Bende de sattığınız araçtan var satacak olsam alacağım araç 530 252bg m paket olurdu bayide inceledim bu sefer baya güzel bi araç olmuş tavsiye ederim, spor genç arabası derseniz A5 in güçlü motorlu dolusuna bakabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...