KAPALI 350.000 TL ye kadar araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpckr33

Profesör
11 Eyl 2016
74
56
1,010
Mersin
Marka
BMW
Selam arkadaşlar. Bmw 320ied 40th year edition vardı bende , bugün 189.000 tl ye sattım. Üstüne birazdaha para koyup birazda kredi çekecem. Güçlü ve çekici bi araç arıyorum. Araç önerirseniz iyi olur. (Not: arkadan itiş olursa iyi olur :D)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,290
1
9,443
4,970
kocaeli
Bildiğimden değil sadece albeni olarak yazıyorum, tamamı bilmediğim yüksek fiyatlı arabalar. O kadar para verecek olsam açıkçası Jaguar XF, Jaguar XE, Lexus IS gibi değişik arabalara bakardım.
bunlar varken adımbaşı gördüğümüz müteahhit araclarina bakmazdim bende .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Selam arkadaşlar. Bmw 320ied 40th year edition vardı bende , bugün 189.000 tl ye sattım. Üstüne birazdaha para koyup birazda kredi çekecem. Güçlü ve çekici bi araç arıyorum. Araç önerirseniz iyi olur. (Not: arkadan itiş olursa iyi olur :D)

mustang, camaro duz yolda iyi ama virajlarda bmw M3 kadar rijit durmuyor govde salinimi yapiyor. Turkiye piyasasini bilmiyorum fiyatlar nerelerdedir ama bence sizin derdinizin ilaci M3, son atmosferik M3lerden temiz bir tane dusururseniz evladiyelik alet. :)

Bu arada mustangi bende ciddi bir sekilde dusunuyordum ama sogutan seyler oldu , NCAP sonuclarini gordum ayrica ustune bu da yetmezmis gibi yeni sifir km mustang alan bir arkadasimda geri vites sorunu var ve servis hic ilgilenmedi.

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Eğer amaç dikkat çekici, güçlü ve arkadan itiş ise 3 den sonra 5 e hayatta geçmezdim. Bir süre sonra yeni kasası da çok sıradan hale gelecek bence.
Tek kapı problem değilse önerilen gibi Camaro olabilir
Yukarıda tavsiye edilen Mase de çok efsanedir

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Mustang 5.0 GT, Camaro SS, E92 M3, C63, E63 gibi arabalar önerebilirim. Hem dikkat çekici. Gerçi dikkat çekici olmasa da sesi dikkat çeker. Hem de performanslı arabalardır.

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım