4 Videoda 4 milyon+ yeni takipçi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Arkadaşlar selam hafta sonu açılan videolardaki izlenme sayısının düşüşünden bahsedilmişti. Ben demiştim demeyi sevmiyorum ama 2 gün önce youtuberların öneminden bahsetmiştim ve doğan kabağı örnek göstermiştim ve işte youtuberlara meydan okudu şimdi enes batur, atakan, reymen vs. en az her video 1 milyona yakın izlenecek ve yeni takipçi kazanılacak otoparkın en başından beri buradayım tüm videoları izler paylaşır beğenirim ancak madem ki kurumsallığa gidildi bence sosyal medya ile ilgili bir sıkıntı var ya da sırf youtuberlar ile arada bir de olsa kontağa geçecek bir ekip lazım çünkü bu iş hybrid teknolojisi gibidir önceden ayak uyduran firmalar yükselir. Bu arada yalnış anlaşılmasın burası babamızın oğlunun yeri elbette değil ama biz Sinan Abiyi sevdiğimiz ve saydığımız için bazı noktalar da eksikleri söylemeliyiz ki sinan abiyi hep izleyebilelim . Bende pek sevmiyorum bu saydığım youtuberları ama burası artık kurumsal biryer isim vermiyorum ama youtuberları küçümseyip kendilerini bu formun ağababaları zanneden her konuda bilmişlik taslayan bir kaç kişi var.. bence artık otopark yeni bir vizyona girmeli..

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Doğan Kabak sektörün tanınan, sevilen, bağlantıları kuvvetli isimlerinden biri. Ancak işin şov ve clickbait kısmında, Otopark'ın tarzı bu değil..Boş takipçinin bir faydası yok.
Vizyon bu olacaksa tam anlamıyla bir vizyonsuzluk olur.
Ayrıca forumun ağababaları lafının anlamı nedir ? Vaktinin çoğunu forumda geçiren adamın tanınması ve her konuya cevap vermesini neden yadırgadınız anlamadım ? Forum varsa o "ağababaları" diye hangi amaçla yazdığınızı bilmediğim kitle sayesinde var. Buraya gelen yeni kullanıcıları da görüyoruz bilgisi olmadan fikri var.. Her konuya salak salak atlamış, milleti yanlış yönlendirmiş. Ha bilgilendirici bir forum değil de Ali Babanın çiftliğini arzuluyorsanız
orasını bilemem..
Ben buraya sırf hobi amaçlı günde 2 saat vakit ayıracağım, reklama tıklayacağım, istatistiklerini yükselteceğim, gelirlerini yükselteceğim sonra eleştirileceğim. Süper

Son düzenleme:

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Doğan Kabak sektörün tanınan, sevilen, bağlantıları kuvvetli isimlerinden biri. Ancak işin şov ve clickbait kısmında, Otopark'ın tarzı bu değil..Boş takipçinin bir faydası yok.
Vizyon bu olacaksa tam anlamıyla bir vizyonsuzluk olur.
Ayrıca forumun ağababaları lafının anlamı nedir ? Vaktinin çoğunu forumda geçiren adamın tanınması ve her konuya cevap vermesini neden yadırgadınız anlamadım ? Forum varsa o "ağababaları" diye hangi amaçla yazdığınızı bilmediğim kitle sayesinde var. Buraya gelen yeni kullanıcıları da görüyoruz bilgisi olmadan fikri var.. Her konuya salak salak atlamış, milleti yanlış yönlendirmiş. Ha bilgilendirici bir forum değil de Ali Babanın çiftliğini arzuluyorsanız orasını bilemem
varan 1.. milleti küçümsemeyin otoparka en çok zararı siz veriyorsunuz

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot

Varan veya varmayan yok..Otopark'ın reklam gelirlerinin Doğan Kabak'ın kanalından yüksek olduğunu bilmeden sallayan biri var..
Neyse bir reklamcı olarak çok basit mantıkla anlatayım :

* Boş üyenin bir anlamı yok
* Videonun izlenme süresi önemli
* Reklama tıklanma önemli
* Hemen çıkma süresi önemli

Konumlandırma, pazarlama konularına hiç girmiyorum. Hadi bu metrikleri bilmiyorsun diyelim, Youtube'da kanalın hakkında kısmı var. Baktığında Doğan Kabak'ın kanalı daha eski olmasına rağmen Otopark'ın izlenme oranının daha yüksek olduğunu göreceksin.
Tabi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak yorum yapmak daha basit

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
benim kimseyi yargıladığım yok ama aklımada şu geldi vaktinin çoğunu burda geçiren adam mı boş yeni üye mi ?

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Varan veya varmayan yok..Otopark'ın reklam gelirlerinin Doğan Kabak'ın kanalından yüksek olduğunu bilmeden sallayan biri var..

Konumlandırma, pazarlama konularına hiç girmiyorum. Hadi bu metrikleri bilmiyorsun diyelim, Youtube'da kanalın hakkında kısmı var. Baktığında Doğan Kabak'ın kanalı daha eski olmasına rağmen Otopark'ın izlenme oranının daha yüksek olduğunu göreceksin.
madem işin işine etiket girdi bende bir tsk mensubu olarak diyorum ki kendini çok zeki sanma :) heleki beni sakın otopark düşmanı gibi gösterme tutmaz

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda

Tüm yazdıklarınıza hak veriyorum ama şöyle bir hata var Doğan Kabak kanalı daha eski görünüyor ama onun ilk videosu 1yıl önceyken Otoparkın ilk videosu 6 yıl önce. Baktığımız zaman Doğan Kabak 1yılda 49milyon izlenme alırken Otopark 6yılda 64milyon izlenme almış.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
benim kimseyi yargıladığım yok ama aklımada şu geldi vaktinin çoğunu burda geçiren adam mı boş yeni üye mi ?
Boş ne demek ? Yani ' boş 'tan kastınız nedir ? Boş insan olmak, bir işe yaramayan tip olmak, işsiz güçsüz serseri olmak, kuru kalabalık olmak v.b ? Boştan kastınızı anlayalım ki ona göre cevap verelim.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
varan 1.. milleti küçümsemeyin otoparka en çok zararı siz veriyorsunuz
Küçümsemiyor aslında olan şeyi söylüyor.
Şu başlığa girerseniz ne demek istediğimizi biraz daha anlarsınız. https://www.otopark.com/forum/threads/30k-42k-arası-en-alınası-en-donanımlı-araç-megane2-hb.7758/
Sinan abiden tam olarak ne bekliyorsunuz yani? Clikcbait videoları çekmesini, alakasız kişilerle videolar gelmesini hatta bir dönem popüler olan slime videoları yapmasını falan mı? Çizgisinde yürüyen, belirli prensipleri olan kanallar zaten yavaş ve istikrarlı büyürler, bunun örnekleri her yerde olduğu gibi youtube'da da çok.
Burada takılan, zamanını geçiren insanlara da boş adam deme yetkisini kim verdi size? Neye göre boş mesela?
Kendi tercihi burada takılıyordur, çalışmaya ihtiyaç duymuyordur, belirli nöbet usulüyle çalışıyordur veya hepsini geçtim boş insan olsun. Bu kimi ilgilendirir?
Arabalarla alakalı zorlandığımız herhangibir konuda, kararsızlığımızda veya görmediğimiz şeylerde bu insanlar yardımımıza koşuyor.
Hatta vip bölümünde bana yardımcı olan hayatım konusunda zor karar verirken bana destek olan abilerim de oldu, sadece araba konusunda da değil, hayat konusunda da yardımcı oluyorlar aslında.
Dediğiniz gibi 'BOŞ' adamlar değiller yani aslında...
Peki mesela biz boş adamlarız pazartesi günü buradayız, peki siz?

Son düzenleme:

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Boş ne demek ? Yani ' boş 'tan kastınız nedir ? Boş insan olmak, bir işe yaramayan tip olmak, işsiz güçsüz serseri olmak, kuru kalabalık olmak v.b ? Boştan kastınızı anlayalım ki ona göre cevap verelim.
boş üye ve salak diyen ben değilim by adlı kullanıcı lütfen bir daha okuyun

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Tüm yazdıklarınıza hak veriyorum ama şöyle bir hata var Doğan Kabak kanalı daha eski görünüyor ama onun ilk videosu 1yıl önceyken Otoparkın ilk videosu 6 yıl önce. Baktığımız zaman Doğan Kabak 1yılda 49milyon izlenme alırken Otopark 6yılda 64milyon izlenme almış.

Nicelik değil nitelik önemli. Çok fazla metrik var

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Küçümsemiyor aslında olan şeyi söylüyor.
Şu başlığa girerseniz ne demek istediğimizi biraz daha anlarsınız. https://www.otopark.com/forum/threads/30k-42k-arası-en-alınası-en-donanımlı-araç-megane2-hb.7758/
Sinan abiden tam olarak ne bekliyorsunuz yani? Clikcbait videoları çekmesini, alakasız kişilerle videolar gelmesini hatta bir dönem popüler olan slime videoları yapmasını falan mı? Çizgisinde yürüyen, belirli prensipleri olan kanallar zaten yavaş ve istikrarlı büyürler, bunun örnekleri her yerde olduğu gibi youtube'da da çok.
Burada takılan, zamanını geçiren insanlara da boş adam deme yetkisini kim verdi size? Neye göre boş mesela?
Kendi tercihi burada takılıyordur, çalışmaya ihtiyaç duymuyordur, belirli nöbet usulüyle çalışıyordur veya hepsini geçtim boş insan olsun. Bu kimi ilgilendirir?
Arabalarla alakalı zorlandığımız herhangibir konuda, kararsızlığımızda veya görmediğimiz şeylerde bu insanlar yardımımıza koşuyor.
Hatta vip bölümünde bana yardımcı olan hayatım konusunda zor karar verirken bana destek olan abilerim de oldu, sadece araba konusunda da değil, hayat konusunda da yardımcı oluyorlar aslında.
Dediğiniz gibi 'BOŞ' adamlar değiller yani aslında...
Peki mesela biz boş adamlarız pazartesi günü buradayız, peki siz?
Nöbetim vardı evime geldim dinleniyorum dediğimi yazdığımı anlamamışsın sadece otoparkın yükselmesi için fikir beyan ettim

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
madem işin işine etiket girdi bende bir tsk mensubu olarak diyorum ki kendini çok zeki sanma :) heleki beni sakın otopark düşmanı gibi gösterme tutmaz

Zeka insanların sosyal statüleri ile ölçülmez. Benim reklamcı olmam veya senin TSK mensubu olman bir zeka göstergesi değildir. Değil mi ? Burada yaptığım şey sektörle alakalı yorumda bulunmak.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
boş üye ve salak diyen ben değilim by adlı kullanıcı lütfen bir daha okuyun
' vaktinin çoğunu burda geçiren adam mı boş yeni üye mi ? ' böyle bir şey sormuşsunuz. Buna ya yeni üye ya da vaktini burada geçiren adam şeklinde bir cevap verilir. Ben de diyorum ki ' boş 'tan kastınız nedir burada ki sorunuzda ?

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Nöbetim vardı evime geldim dinleniyorum dediğimi yazdığımı anlamamışsın sadece otoparkın yükselmesi için fikir beyan ettim
Sizin gibi gelip burada yazan çok kişi var söyleyeyim o zaman, yani siz her dakika burada sanıyorsunuz ya aslında onlar da her dakika burada değiller ve biraz da konuşursanız aslında birçoğunun donanımlı insanlar olduğunu göreceksiniz, çalıştıkları yerlerden, konuşmalarından da bunu anlayabilirsiniz.
Otoparkın yükselmesi için tabii ki fikir beyan edin, biz de ediyoruz. Ancak fikrinizi pek tasnif etmemekle beraber üslubunuz da yanlış. Hemen otopark üyelerine laf atmalar, sizden farklı fikirde düşünen insanlara sataşmalar falan pek doğru değil bence.
Fikrinizi daha farklı şekilde söyleseydiniz, sizi daha farklı şekilde dinlerdik.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
' vaktinin çoğunu burda geçiren adam mı boş yeni üye mi ? ' böyle bir şey sormuşsunuz. Buna ya yeni üye ya da vaktini burada geçiren adam şeklinde bir cevap verilir. Ben de diyorum ki ' boş 'tan kastınız nedir burada ki sorunuzda ?
boş diyen ve salak kelimesini kullanan birine onun sorusuyla karşılık verdim kimsenin boş olduğuna karar verece bir merci asla değilim ki bunu söylemek çocukça olur yanlış anlaşılmak istemem

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Sizin gibi gelip burada yazan çok kişi var söyleyeyim o zaman, yani siz her dakika burada sanıyorsunuz ya aslında onlar da her dakika burada değiller ve biraz da konuşursanız aslında birçoğunun donanımlı insanlar olduğunu göreceksiniz, çalıştıkları yerlerden, konuşmalarından da bunu anlayabilirsiniz.
Otoparkın yükselmesi için tabii ki fikir beyan edin, biz de ediyoruz. Ancak fikrinizi pek tasnif etmemekle beraber üslubunuz da yanlış. Hemen otopark üyelerine laf atmalar, sizden farklı fikirde düşünen insanlara sataşmalar falan pek doğru değil bence.
Fikrinizi daha farklı şekilde söyleseydiniz, sizi daha farklı şekilde dinlerdik.
farklı yerlere çekiyorsun kimsenin donanımına bir kelime etmedim ama burada kim nederse desin bir kaç kişinin oluşturduğu bir güruh var kimse bana bunun olmadığını anlatamaz ha o kişiler yokken biz burdaydık orası ayrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım