KAPALI 40.000 TL -110.000 TL Arasında Otomobil Önerisi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarparas

Sarp ARAS
Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
6
Marka
BMW
Arkadaşlar merhaba yeni bir araç alacağım babam galerici fakat ilk aracım olacağı için yüksek fiyatlı bir araç almak istemiyor, genç olduğum için aracımın güzel görünmesini istiyorum, çoğunda BMW 3.20, GOLF 7.5 tarzı araçlar onların araçlarına uyum sağlamak istiyorum ve çoğunun araçları yapılı araçlar, yardımcı olursanız çok mutlu olurum, aracın yakacağı yakıt, servis masrafları vb önemli değil.

AYD

MEHMET AYD
Senkromeççi
Beğeni puanı
10
Olabilir dostum. MiniCooperin o fiyatlarda hoş arabaları var bir f30 dan yan yana koyduğunda emin ol f30 dan daha çok dikkat çekecektir. Onun dışında alfa romeo giuliettada bakabilirisn o araçlarda gayet hoş.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
Beğeni puanı
22,614
Marka
Toyota
Şu başlık güzel cuk oturmuş foruma. değerlendirebilirsin herhalde sarpPARAs.Babana ama önce bir şehitkamildeymiş araba demeni tavsiye ederim

Son düzenleme:

Kagan

Kağan Güleç
Panpa
Beğeni puanı
1,772
Marka
Nissan
208 1.6 thp allure yazılımla 180hp falan oluyordur belki, dediğin araçlardan daha hızlı olacaktır.
olmadı dizel 208 de yazılımla oluyordur bir şeyler eminim

dthhasan

Hasan H Ayan
Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
10,596
Marka
Renault
Clio 1.5 dizel baya yürüyor.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
3,246
Marka
Hyundai
Ufak bir yazılımla 3.20'ye saplarsın. Dijital klima, usb-aux girişi, yol bilgisayarı var. Sunroof bile var, yılan gibi gösteriyor makinayı. Güzel hoparlörlerle ses işini de çözersin, şeklin şahane oldu bile. Manuel al otomatikleri çok yakıyor.

At

Takipçi
Beta Programı
Beğeni puanı
16,223
Marka
Aston Martin
Suzuki alto al farkın olsun

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
17,079
Marka
Toyota
Arkadaşlar merhaba yeni bir araç alacağım babam galerici fakat ilk aracım olacağı için yüksek fiyatlı bir araç almak istemiyor, genç olduğum için aracımın güzel görünmesini istiyorum, çoğunda BMW 3.20, GOLF 7.5 tarzı araçlar onların araçlarına uyum sağlamak istiyorum ve çoğunun araçları yapılı araçlar, yardımcı olursanız çok mutlu olurum, aracın yakacağı yakıt, servis masrafları vb önemli değil.
Genç arabası diye bir şey yoktur, ihtiyaçlara göre araba vardır.

Tek ihtiyacınız aracın güzel görünmesi ise bana göre Peugeot RCZ çok uçuk saçık görünen estetik bir otomobil ama kime göre neye göre?Sizin için öyle mi bilemem?

Arkadaşların aracına uyum sağlamak için araba almak mantıklı bir hamle değil, sizin kendi seveceğiniz araçlarla onların arabası bir olmayabilir.

Gidersiniz bir Golf ya da BMW'yi onları sevdiğinizi düşünüyorum, 5-10 tl ye altın-gümüş kaplarsınız olur size genç işi araba...

Bense babanızın yanında biraz daha durmanızı yazları onun yanında çalışmanızı öneririm, böyle yaparsanız alacağınız araç muhtemelen daha farklı kıstaslar içinde olur.

Son düzenleme:

sarparas

Sarp ARAS
Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
6
Marka
BMW
Şu başlık güzel cuk oturmuş foruma. değerlendirebilirsin herhalde sarpPARAs.Babana ama önce bir şehitkamildeymiş araba demeni tavsiye ederim

Başlık değiştirilmiş sanırsam, hatırlıyorsan yazar mısın çok merak etiim :D

AYD

MEHMET AYD
Senkromeççi
Beğeni puanı
10
Benim sana önerim hiç farklı araç arayışlarına girme al bir tane 1.6 TDI Comforftline veya Highline jetta 2014-2016 arası güle güle kullan. Beyaz renk olursa güzel bir siyah jant, ince bir çita bagaj üstüne, tavana da siyah bi folyo çektir camlarıda 4 numara yaptın mı gerçekten çok güzel duruyor. Apaçı işi diyenler olacaktır ama benim tercihim bu yönde olurdu. Yada mini cooper bakabilirsin

sarparas

Sarp ARAS
Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
6
Marka
BMW
Benim sana önerim hiç farklı araç arayışlarına girme al bir tane 1.6 TDI Comforftline veya Highline jetta 2014-2016 arası güle güle kullan. Beyaz renk olursa güzel bir siyah jant, ince bir çita bagaj üstüne, tavana da siyah bi folyo çektir camlarıda 4 numara yaptın mı gerçekten çok güzel duruyor. Apaçı işi diyenler olacaktır ama benim tercihim bu yönde olurdu. Yada mini cooper bakabilirsin
jetta çok beğenmiyorum dayı arabası gibi geliyor ama cooper düşünüyorum

AYD

MEHMET AYD
Senkromeççi
Beğeni puanı
10
Olabilir dostum. MiniCooperin o fiyatlarda hoş arabaları var bir f30 dan yan yana koyduğunda emin ol f30 dan daha çok dikkat çekecektir. Onun dışında alfa romeo giuliettada bakabilirisn o araçlarda gayet hoş.

At

Takipçi
Beta Programı
Beğeni puanı
16,223
Marka
Aston Martin
Altoyla bi el freni öff herkes sende

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
43,489
Marka
Opel
Palio 1.6 benzinli, Egea 1.6mjet

ahmet.kocak

Profesör
Beğeni puanı
239
Marka
Kia
40.000 - 110.000 TL aralığı nasıl bir aralıkmış öyle. Ben de ileride 15.000 - 250.000 aralığı açacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...