KAPALI 45.000TL ye kadar Benzinli-Manuel Araba Önerisi

shbz

Takipçi
14 Ocak 2019
3
0
10
Arkadaşlar herkese merhabalar. Yeni üye oldum. Bir hatam olursa şimdiden özür diliyorum.

45.000TL ye kadar araba önerisi istiyorum. 24 yaşındayım daha önce Tipo ve Fabia sahibiydim.
Astra H, Megane 2-3 ve Fluience’ler çok hoşuma gidiyor. Megane 3, Astra H haricinde sedan araba almak istiyorum. Gerçi bu fiyat aralığında Megane 3 ve Fluience bulabileceğimi zannetmiyorum. Sizce hangi arabalara bakmalıyım? Ve tavsiye ettiğiniz arabalar için 2.elde nelere dikkat etmeliyim onu da söylerseniz çok sevinirim.

Hayırlı akşamlar.

Son düzenleme:

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Satıcı aydında vw ana bayi aynı ilan dodtada bulunuyor 101 nokta ekspertiz olması 2.el için güven verici. Şu anki aracımız dodtan alınmaydı sol arka hoparlörün arızalı olduğu bile yazılıydı. 2.el alırken kimse o kadar dikkat etmezken ekspertiz raporu gayet detaylıydı.
https://www.dod.com.tr/arac-detay/VOLKSWAGEN/GOLF/180900337

Mert0606

Takipçi
22 Ocak 2019
1
0
10
2. Elde seni uzmiyecek araba corolla 1.6 124 hp olan kasasidir cok uzun yol yapiyosan 6 ilerisini bul yada bi eski 1.6 110 hp lik kasalarida nispeten üzmez seni 10 sene kullandim sadece devir daim pompasini degistirdim turliyede isletme acisindan en ucuz arabalardan biridir.Genelde orta yasa hitap eddigi icin orasi burasi cok zorlanmaz.Corollami sattim focus 3 1.6tdci dizel aldim 70000 km de aldim ilk sahibinden ne sensor arizasi bitti ne motor kulaginin arizasi degistirdim serviste araba hala rolantide titriyo kamyon gibi tekerlek polyalarinin sesi bitti bitmez dert aldim. Civic accent era megane 2 bunlarda uzmez

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım