KAPALI 45-60 arası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemcan1245

Taklacı Güvercin
5 Ocak 2017
17
22
295
Arkadaşlar merhabalar , araç almayı düşünüyorum acemi şöfürüm ve araç fiyatlarını düşününce sıfır almaktan vazgeçiyorum. Aradığım özellikler
- yeni kasa bir araç olmalı (2010 ve üzeri)
- 45-60 bin tl aralıgında
- dizel-benzin çok farketmez ancak çok yakan bir araç istemiyorum (çok fazla km de yapmam sanırım)
- otomatik/manuel farketmez
- teknolojik bir araç istiyorum (ekranı olsun , hız sabitleme olsun vb.)
- 75bin km'yi geçmemiş olsun
- hasar kaydı minimal olabilir 300-500 lokal boya olabilir sıkıntı yok.
- güvenli bir araç olsun.
- 2. elinin çok iyi olması şart değil ama kötüde olmasın. 2-3 yıl sonra satıp sıfır birşey almak istiyorum.
kısacası f/p araç tavsiyesi istiyorum. Şimdilik baktıklarım C4 ve leon belki rapid. Sizin tavsiye edeceğiniz şu modellere de bak dediğiniz , ben olsam şunu alırım dediğiniz model tavsiyesi olursa çok memnun olurum :)

cemcan1245

Taklacı Güvercin
5 Ocak 2017
17
22
295
Tavsiyem sıfır Egea alın.Veya Linea Accent falan olabilir.Zaten acemiyim demissiniz.. Bu araçlar peynir ekmektir.Parcasi bakkalda bile vardır.Haliyle korkunuz olmaz.
Hocam haklısınız da güvenlikte önemli benim için. Egea ncap'ten 3 ve 4 aldı biliyorsunuz. Ayrıca egea'da ucuz değil sonuçta aynı paralara daha güvenlikli araçlar var diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım