KAPALI 45 Bin lira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet104

Asfalt Kurutucu
24 Eyl 2016
27
4
595
45 bin lira 2009 model 30 binde emotion linea alınır mı? Aaç tavsiyeniz var mı ? (Manuel almak isitorum )

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    10.4 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,294
3,931
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Beklentiniz neler ? Asil onemli olan bu, çünkü yılda ne kadar km yapıyorsunuz ? Beklentiniz ne ? Yol mu tutsun ? Hızlı mi gitsin ? Yoksa puf puf süspansiyonları mı olsun ? Bunları belirtirseniz daha sağlıklı cevaplar verilecektir şuan çünkü sizi tanımıyoruz beklentilerinizi bilmiyoruz..

Geçtiğimiz aylarda bende 45-50 bandında araç bakiyordum linea yerine focus 1.6Tdci ghia aldım ama 2007 model biraz daha yasli ama daha dolu bir araç daha iyi yol tutuşu var ve daha konforlu. Biraz daha fazla yakıyor lineadan masrafları daha fazla evet daha yüksek km ama benim isteklerimi bu karşılıyordu bende bunu aldım mesela..

Sözün özü istekleriniz neler ?

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Bence alınır.gunumuz türkiyesinde maalesef bir araçta bulunmasi gereken kriterler cok farkli ve linea çoğunu karşılıyor.motor yazmamışsınız ama 1.3 mjet için konusuyorum vergisi az,yakıt az ,parçası ucuz vbvb yanlız aractan surus zevki veya ruh beklemeyin görev araci olarak iyidir

ahmet104

Asfalt Kurutucu
24 Eyl 2016
27
4
595
Ben pek performans beklemiyorum yıllık en fazla 10 bin km yapıyorum. Bende 2006 model otomatik ghia dizel focus var. Bunun masrafı çok olunca masrafsız ortalama bi araç istiyorum pek hız merakım yok. Uzun yolda da beni üzmeyecek kadar iyi olursa başka bişey istemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım