HABER 49 bin adet Mazda geri çağrılıyor

ferfurkan

Furkan Ceylan
Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
150
30
995
Mazda, 2009 ve 2010 üretim yılına sahip Mazda6 sedanları geri çağırdığını açıkladı. 48.814 adet araçın bulunduğu bu geri çağırmanın nedeni ise yol tozuna maruz kalıp süspansiyon bileşenlerinin paslanma ve kırılmasına karşı kontrol. Mazda toplam olarak 48.814 adet araçı geri çağırdı.

Yol tozunun fazla olduğu ve geri çağırma bölgeleri ise söyle Connecticut, Delaware, Illinois, Indiana, Iowa, Kentucky, Maine, Maryland Massachusetts, Michigan, Minnesota, Missouri, New Hampshire, New Jersey, New York, Ohio, Pennsylvania, Rhode Island, Vermont, Virginia, Batı Virginia, Wisconsin ve Columbia Bölgesindeki tüm araçlar geri çağrılıyor.

Read the whole post here.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Tozlanma deyince, farklı marka eski aracımın lastiğinin iç kısmında bulunan abs sensörü tozlandı! diye şanzıman ve bilumum elektronik aksam arızası vermişti. Toz yüzünden daha büyük arıza görülmemiştir herhalde. Tozlanma önemli belli ki :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bu mazda da her sene arabalarını geri çağırıyor. El freni için,paslanma için,hava yastığı için hep geri çağrıldı.

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
Bu kasa Mazda 6 lar da ne yakışıklıydı be. İkinci elde süper bir fiyat performans arabası.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hep aynı arabayı çağırdıklarını sanmıyorum.
Ama mazda da parcalar genelde 2014 senesine kadar aynidir. Ufak tefek oynamalar var sadece.O yuzden rx8 lerin motorlarindan devamli cagirildigi yerde beni bir kere almislardi . Mazda 3 de mazda6 ile benzer yapida normalde.

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ama mazda da parcalar genelde 2014 senesine kadar aynidir. Ufak tefek oynamalar var sadece.O yuzden rx8 lerin motorlarindan devamli cagirildigi yerde beni bir kere almislardi . Mazda 3 de mazda6 ile benzer yapida normalde.

Tamam da bu üretildiği bölgedeki kullanılan malzemeye göre de değişiyor. Atıyorum Mazda nın Kanada daki fabrikasında 475647 seri no lu havayastıklı arabalarda sorun var bunları geri çağırın gibi bir olay aslında.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım