AÇIK 500k Sedan Araç

babutcutfk

Asfalt Kurutucu
1 Ocak 2019
18
9
595
Merhaba sayın arkadaşlar. Değerli bilgileriniz ile yardımcı olursanız minnettar kalırım.
-Mevcut limitim 500k
-Sedan araç arıyorum(aileye yeni üye gelecek)
-Günlük 80 km yol yapıyorum
-Aslında çok beklentim yok
- Sağlam olsun, beni yarı yolda bırakmasın, az yakarsa mutlu olurum, benzin olacaksa tüpe uyumlu olsun.
Biraz da konforlu olursa.
Bu paraya bunları bulmaya çalışmak samanlıkta iğne aramak da olabilir affınıza sığınıyorum. Şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim, sağlıcakla kalın.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Linçlenmeyeceksem bütçeye göre en yeni ve düşük km ne geliyosa 1.4fire lpg li egea, aileye gelen yeni üyenin de güvenliği açısından easy dışındaki perde airbagi olan bi şey geliyosa daha iyi olur

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
377
765
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Ben oy hakkımı uçan tenekelerden yana kullanmak istiyorum ; Peugeot 301 - Citroen c-elysee. Eğer ki 1.5 bluehdi 100hp 6 ileri bulabilirseniz sizi üzeceğini sanmam.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,367
7,206
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Aklıma Aveo ile Cruze geldi. Aveo 1.3D, Cruze ise 1.6 124hp lpg'li (Cruze az yakmaz) bulunabilir ama Chevrolet'in parça desteği bittiğinden dolayı yedek parça ücretleri ve temininde illa sorunlar olur diye düşünüyorum

nıneleven

Profesör
9 Nis 2021
609
723
1,820
Tekirdağ
Marka
Porsche
@Toprak Bulduğum en iyi Egea. HB olması ince detay. Bu ayarda birşey çok iyi olur.
Arkadaş açıklamada doğru demiş 🤣 Golf 4 - Focus 1 veriyorlar neredeyse bu paraya. Benim de tavsiyem 1.4 Fire Egea + Easy Plus ve mümkünse HB.

egea.png

Son düzenleme:

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
901
1
1,739
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Model yılı biraz düşük olur ama laguna 3 1.5 dci tavsiye ederim. Yürütme maliyetleri de oldukça düşük olacaktır.

cerberra

Kutluhan
Profesör
14 Eki 2016
68
70
1,010
ANKARA
Marka
Hyundai
Merhaba sayın arkadaşlar. Değerli bilgileriniz ile yardımcı olursanız minnettar kalırım.
-Mevcut limitim 500k
-Sedan araç arıyorum(aileye yeni üye gelecek)
-Günlük 80 km yol yapıyorum
-Aslında çok beklentim yok
- Sağlam olsun, beni yarı yolda bırakmasın, az yakarsa mutlu olurum, benzin olacaksa tüpe uyumlu olsun.
Biraz da konforlu olursa.
Bu paraya bunları bulmaya çalışmak samanlıkta iğne aramak da olabilir affınıza sığınıyorum. Şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim, sağlıcakla kalın.
Aile kullanacaksa 4 senedir sahip olduğum emektarımı rahatlıkla önerebilirim, ben otomatiğini kullanıyorum ve menunum ama manueli de çok rahat tercih edilebilir. Accent Era 1,6 benzin. LPG uyumu çok iyi, bakımlı haliyle 1 milyonu gören motorlara sahip, yürütmesi kolay orjinal parçaları dahil rahat bulunuyor hala ve oldukça ucuz. 4 senede toplam 60.000 km yaptım, her gün marş basıyorum hiç sorun çıkarmadı. Aradığınız kalender, sorun çıkarmayacak, lpg ye uyumlu, kolay kullanımlı bir arabaysa kesinlikle öneririm. Eşinizle kullanacaksanız sahibi olduğum tk şanzımanlı otomatiğini de rahatlıkla önerebilirim, oldukça sorunsuz bir şanzıman. Çekişi de tatmin edici diyebilirim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım