60 bin tl ye kadar öğrenci arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theonemax

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
23
11
595
beygircikleri yüksek olsun yakışıklı olsun sanırım başka bir isteğim yok önerilerinizi merakla bekliyorum

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Kimi üniversite de Renault 9'da ilgi çeker.:D:D:D(anonim).Mesele okula gidip gelmek olduktan sonra ha 6 bin tl ha 60 bin tl ama ne zaman mesele okula gidip gelmekten uzaklaşır o zaman taktik maktik yok bam bam bam.;););)

sinanknc

Profesör
13 Kas 2016
136
149
1,185
Beykent Üniversitesinde okuyorum. Bi ara adamın teki kırmızı şahin s ile geliyordu otoparkın en dikkat çekici yerine koyuyordu :) tabii m4lerin rangelerın maseratilerin yanında bizim gibiler dikkat ediyordu sadece :)

dizelci

Profesör
8 Eyl 2016
112
144
1,185
Konuyu saptırmak gibi olmasın ama öğrenci ve ALTMIŞBİN TELE yan yana nasıl oluyor
Varsa bi yöntemi söylerseniz sevinirim

theonemax

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
23
11
595
Konuyu saptırmak gibi olmasın ama öğrenci ve ALTMIŞBİN TELE yan yana nasıl oluyor
Varsa bi yöntemi söylerseniz sevinirim
:))) aslında babam ciddi manada yardım edecek 2-3 yıl sonra da 0 km cla 3 serisi veya a4 tarzında bir araba almak istiyorum allah izin verirse yani bi nevi babam alacak onda da 520i var bakalım onada birşeyler bakacağız c180 den sonra bmw yi sevemedi bi türlü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım