60 bin tl ye kadar öğrenci arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theonemax

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
23
11
595
beygircikleri yüksek olsun yakışıklı olsun sanırım başka bir isteğim yok önerilerinizi merakla bekliyorum

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
20binlik araba alıp üstüne emek harcayıp zaman geçirip birşeyler yapmayı 60bin tl ile satın alamazsınız!
18 yasinda universite ogrencisine tiri gitmis viri kalmis arac aldirip bide ustune para harcatmak cok mantikli dimi babasi arkadaslari cevresi demicekmi oglum 60 bin lira verdik aldin araba bumu istiosa 400 beygir olsun corsa sonucta yanina bir scirocco yada 308 cabrio vs 60bin fiyat araliginda bi araba geldimi corsa nin c si okunmaz bu cocuk uni ogrencisi 100000 kisiye sorsak acaba benim saydiklarimimi secerler corsayimi

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
En temizinden bir zj 5.2 alırsın 30 binr üste 10 bin harcarsın yükseltme lastik taksrsın bol beygircikli farklı ayrıcalıklı park derdi olmayan 2 km öteden geldiğin anlaşılan bir araban olur. :D

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
18 yasinda universite ogrencisine tiri gitmis viri kalmis arac aldirip bide ustune para harcatmak cok mantikli dimi babasi arkadaslari cevresi demicekmi oglum 60 bin lira verdik aldin araba bumu istiosa 400 beygir olsun corsa sonucta yanina bir scirocco yada 308 cabrio vs 60bin fiyat araliginda bi araba geldimi corsa nin c si okunmaz bu cocuk uni ogrencisi 100000 kisiye sorsak acaba benim saydiklarimimi secerler corsayimi
İlla corsa olmasına gerek yok daha mekanik araçlar alıp vakit geçirip eğlenebilir diye şey etmiştim ama herkesin zevki başkadır bana scirocco versen ve bütün param bitse sadece arabayı sürsem hiç zevk almam , ama eski bi araç verseler onu toplasam vakit geçirdem hem özgün bi aracım olur hemde eğlenmiş olurum e tabi kız tablamak istiyorsanız alın scirocco

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
orasıda doğru bende Bilkent mezunuyum 12 sene önce cabrio vardı bi ferrari geliyordu hadi geçmiş olsun :D eskiden bilkentte daha iyi arabalar vardı şimdiki gözlemim genelde 0 orta halli araba alıp hergün okula giden gençler çoğalmış(reno toyata opel ) yine güzel arabalar var ama benim zamanımda özellikle bir ara herkeste araba olmadığındanmıdır nedir hep bmw ferrari porsche tarzı araçlar vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım