KAPALI 60000 bütçe ne almalıyım?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan hizgis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hizgis

Elit Apaçi
129
Merhaba arkadaşlar

Başlıktan anlaşıldığı üzere 60000 tl civarı bir araç almak istiyorum . Öncelikle şunu belirtiyim şuan ki aracım 2000 model clio 2 ilk arabam olduğu için bununla başlamaya karar vermiştik artık hem küçük hem de yaşlı gelmeye başladı bütçeyi de hemen hemen denkleştirip aracımı satınca dediğim fiyatta araç bakıyorum . Sizlerin de önerilerinize ihtiyacım var .

Aslında düşüncelerim

Leon fr 2013 civarı
Focus titanium veya x 2012 ve üstü
Golf 6 veya 7 motorunda kararsızım

Leonu yazma sebebim çok dolu ve güzel bir motoru olması tabiki diceksiniz hem fe yazdın hem ford dizel şöyle söyliyim fordun ecoobostu 1.6 bana çok 1.0 ı da az .

Senelik ortalama 20000 e yakın yapıyorum vites manuel tercihim . İkinci el de nasıldırlar motor ne olmalı , hangi araç olmalı , başka farklı bir modele mi bakmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim .

Bence yeterli hocam yani araç zaten 105 bg günlük ihtiyacınızı karşılıyo hızlanmasıda iyi yinede performans istiyorsanız az
Anladım , bu işler kişiye göre değişir ama bence de 1.6 dizel araç için ideal .

Bu arada konuyu kapatabiliyormuyuz bilmiyorum . Sebebini açıklayayım :

Kararımızı verdik ailemin de görüşlerini alarak en mantıklısı yaza kadar daha birikim yaparak 80 bin bandına 1.6 tdi highline 110luk bir golf almaya karar verdik .

Ceed astra golf 6 leon focus megane i30 jetta auris civic bu modellerin birazını bu hafta birazını geçenlerde hepsini inceleyerek golf 7 highline donanım tdi motora karar kıldık . Allah nasip ederse bütçemizi denkleştirip onu alacağız arkadaşlar herkese fikirleri için çook teşekkür ederim .:)

Anladım , bu işler kişiye göre değişir ama bence de 1.6 dizel araç için ideal .

Bu arada konuyu kapatabiliyormuyuz bilmiyorum . Sebebini açıklayayım :

Kararımızı verdik ailemin de görüşlerini alarak en mantıklısı yaza kadar daha birikim yaparak 80 bin bandına 1.6 tdi highline 110luk bir golf almaya karar verdik .

Ceed astra golf 6 leon focus megane i30 jetta auris civic bu modellerin birazını bu hafta birazını geçenlerde hepsini inceleyerek golf 7 highline donanım tdi motora karar kıldık . Allah nasip ederse bütçemizi denkleştirip onu alacağız arkadaşlar herkese fikirleri için çook teşekkür ederim .:)
Hayırlısı olsun hocam yapabilceğiniz en iyi seçimi yapmışsınız bana göre :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...