AÇIK 600k otomatik araç önerisi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bugold
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bugold

Arda
Senkromeççi
8
21
Marka
Peugeot
Merhaba arkadaşlar şimdiden iyi forumlar dilerim,Önerebileceğiniz 600bin tl ye kadar otomatik vites araba var mı? tavsiye edebileceğiniz?

ufak da bir sorum olacak hyundai accent era otomatik vites alınır mı kronik sorunları fazlamı?

Son düzenleme:
Çözüm
Uzun Ömürlü Motor + Uygun Parça + Dizel : Renault Fluence/Megane/Symbol
Kaliteli + Benzinli + Alman Grubu : AstraJ/JettaMK5/İnsignia

Tavsiye bir kaç marka model : Hyundai Accent Blue / Mitsubishi Attrage / C-Elysee - 301 /

Merhaba arkadaşlar şimdiden iyi forumlar dilerim,Önerebileceğiniz 600bin tl ye kadar otomatik vites araba var mı? tavsiye edebileceğiniz?

ufak da bir sorum olacak hyundai accent era otomatik vites alınır mı kronik sorunları fazlamı?
600k TL'ye kadar otomatik vites araba var. O bütçeyle eski premium otm. de bulunur, güncel fluence otm. de bulunur. Nasıl bir şey aradığınıza bağlı.

Accent Era yol tutmaz, bir de gittiğinin yarısı kadar bile duramaz. Onun dışında şeridinde kaldığı müddetçe ömürlük arabadır. Hakkında sadece direksiyon kutusu kroniği duydum o kadar.

Uzun Ömürlü Motor + Uygun Parça + Dizel : Renault Fluence/Megane/Symbol
Kaliteli + Benzinli + Alman Grubu : AstraJ/JettaMK5/İnsignia

Tavsiye bir kaç marka model : Hyundai Accent Blue / Mitsubishi Attrage / C-Elysee - 301 /

Çözüm
Megane 3/ Fluence EDC vitesli olan modellerin şanzıman beyni genelde 10.yaştan sonra bozulma potansiyeli taşıyor. Eğer Megane 3 veya Fluence bakacak olursanız şanzıman beyninin durumunu kontrol ettirseniz iyi olur. Veya pazarlığı buna göre yapabilirsiniz.

Ben C4 alirdim. E hdi yari otomatik mcp sanziman. Vites gecisleri iyi degil ama tamiri kolay, basit sanziman. Motor zaten gayet iyi. Arac da guzel donanimli. Tek eksisi arka torsiyon olabilir.