KAPALI 70.000 TL Köyde Hafif Engebeli Arazi Otomobil Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karasimsek

Düz Yol Gazcısı
22 Ağu 2019
10
0
110
29
Herkese merhabalar. Otomobil dünyasından çok anlamayan biriyim nasip olursa ilk arabamı alacağım. Üst sınır 70000 ₺ olacak. Köyde yaşıyorum hafif engebeli arazide kullanabileceğim otomobil tavsiyeleriniz ne olur? Teşekkürler.

Karasimsek

Düz Yol Gazcısı
22 Ağu 2019
10
0
110
29
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Binek otomobil düşünüyoruz o yüzden bu yazılanlara bakmadım pek.
Herkese merhabalar. Otomobil dünyasından çok anlamayan biriyim nasip olursa ilk arabamı alacağım. Üst sınır 70000 ₺ olacak. Köyde yaşıyorum hafif engebeli arazide kullanabileceğim otomobil tavsiyeleriniz ne olur? Teşekkürler.
Arazi deyince yanlış ifade ettim kusura bakmayın. Otomobil tavsiyelerinizi alabilirim

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Arazi deyince yanlış ifade ettim kusura bakmayın. Otomobil tavsiyelerinizi alabilirim
Yani o zaman fluence öneririm.bizim köyde baya hor kullanıyorlar hiçbir sıkıntısını görmedim.mazda 3 falan çok güzel araba ama yedek parçası ustası herşeyi zor.köyde bir sıkıntı yaşayınca sorun çıkarabilir derim.fluence biraz leylek gibi yukarda dururz.altı kolay kolay çarpmaz

yaqear

Taklacı Güvercin
26 Ocak 2018
28
25
295
İstanbul
Dacia Duster ya da Renault Fluence ikisi de amacına hizmet edecek kadar yerden yüksek araçlar. Bu arada efsaneyi anmadan olmaz, bkz. Bentley'i madara etmiş bir adet Duster :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
O zaman dacia duster(bunun vergisi fazla mı bilmiyorum), fluence, 301 gibi bilinen fransız arabaları sizin işinizi görür. Anladıüım kadarıyla dağ tepeden ziyade kötü asfalt-toprak yolda kullanacaksınız. Altı yerden az bi yüksek olsa işinizi görür herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım