70-80 Bin TL'ye İlk Araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavera97

Profesör
2 Kas 2016
166
319
1,335
Merhabalar 20 yaşındayım üniversite öğrencisiyim 70-80 bin lira arası araba arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

Not: Ev-Okul arası git gel 10 km. İstanbulda yaşıyorum.

mavera97

Profesör
2 Kas 2016
166
319
1,335
Floryada oturuyorsan okulda floryada zaten :) benzinli bir araç alabilirsin , dizelin bakım masrafı çok oluyor , piyasayı hiç bilmiyorum , 1.4tsi golf alınabiliyosa güzel olur

evet ev okul yakın fakat ev okul arası geçmiyor her günüm o yüzden dizel düşünüyorum ama FR aklımı çeliyor hem dolu geliyor FR fiyatına boş golf almak biraz aptallık olur bence

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Yerinde olsam 1.4 TSI Leon SC alıp artan parayı kendime harçlık yapardım, zaten sen kullanınca eskiyecek taze olsun diye ısrarcı olmana gerek yok. Kullandıkça sıkılırsan da belki satamazsın ama modifiyeye yönelirsin, leon uyumlu yazılım tamindir'de bile vardır.

mavera97

Profesör
2 Kas 2016
166
319
1,335
Yerinde olsam 1.4 TSI Leon SC alıp artan parayı kendime harçlık yapardım, zaten sen kullanınca eskiyecek taze olsun diye ısrarcı olmana gerek yok. Kullandıkça sıkılırsan da belki satamazsın ama modifiyeye yönelirsin, leon uyumlu yazılım tamindir'de bile vardır.

Büyük ihtimal yeni yılda makyajlı leon'a hayırlı olsun diyeceğiz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım