KAPALI 75.000TL ye kadar öğrenci arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hellcatz

Berk
Asfalt Kurutucu
27 Ara 2017
25
21
645
24
Ankara
Marka
Volvo
öğrenciyim cevaplarınızı bekliyorum 75bin 80bin arası maksimum bütçem var

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Benzinli olabilir suv dışında 2.el ,sıfır pek bişey alınmaz bu zamanda
Öğrenci adama parçası bol, az yakan, güzel görünen, orta yürüyen, sürüşü zevkli olan bi otomobil gider. Bana kalırsa sizin ilaciniz tam olarak şu;
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...1.0-ecoboost-otomatik-st-line-574317705/detay
Bence aracın tek eksiği xenon far eger sonradan takılabiliyorsa mükkemmel olur. Bu motor dünyaya kendini kanıtlamış bir motor yani akari yok kokarı yok. @Cenk abi arabayla ilgili daha da detaylı bilgi verecektir ben şiddetle tavsiye ederim.

Eğer anlatıldığı gibiyse 308 de bakabilirsiniz. Şasisi muazzam içi yeterince kaliteli ve az yakacaktır.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...on-muzik-sistemi-navigasyonlu-551212344/detay
Paylastigim iki aracın ortak noktası ise hacim olarak öne çıkıyor. Bu disiplinde rakiplerinin gerisindeler onun dışında gayet iyi ve alınası araçlardır.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...1.0-ecoboost-otomatik-st-line-574317705/detay
Bence aracın tek eksiği xenon far eger sonradan takılabiliyorsa mükkemmel olur. Bu motor dünyaya kendini kanıtlamış bir motor yani akari yok kokarı yok. @Cenk abi arabayla ilgili daha da detaylı bilgi verecektir ben şiddetle tavsiye ederim.
Daha önce söylemişimdir bu kombinasyona niyeyse pek anlam verememişimdir. St line adında bir spor versiyon üretiyorsun çok güzel. Hatta bu araca diğer c liginde ki spor versiyon olarak üretilen çoğu araca göre 10 mm daha alçak spor süspansiyonları da koymayı ihmal etmiyorsun ki bu gerekli. Fakat gel gelelim 1.0 motor nedir ? Hadi 1.0 koydun, spor araç dedin powershift şanzıman nerede ? St - line titanium'un da üstü donanım ama titanium'a göre iklim kontrollü tam otomatik klima, far ve yağmur sensörleri, otomatik park asistanı ( bununla beraber 4 taraflı park sensörleri ), güneşliklerde ışık, arkada tutamaçlar, gözlüklük, iç ambiyans aydınlatma, otomatik kararan iç dikiz aynası gibi donanımları kaldırmışlar.

Bu kombinasyonlarla ve bu motorla ben bu aracı alırım, benim için yeterli denirse ancak alınır. Klasik focus sürüşüne ek spor süspansiyonlarla beraber virajlarda biraz daha eğlenmeye yönelik bir araç olmuş denebilir. Ama güç falan pek beklememek lazım.

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım