KAPALI 75 Bin TL ye 2. el dizel araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serdarakbg

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
12
1
595
75 Bin TL bütçem var. peugeot 508 2014 1.6 e hdi buldum active sunroof falan herşey var sizce alınır mı ? veya sizin önereceğiniz d segment dizel otomatik araç varmı ? düşünceleriniz benim için çok değerli. yardımcı olursanız sevinirim.

serdarakbg

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
12
1
595
peugeot a ön yargıylamı yaklaşıyo bu olumsuz yorumlar yoksa ben denedim lanet bir araba diyen varmı gerçekten arkadaşlar araba fiyatları uçmuş durumda 75 bin tlde bile pek fazla seçeneğiniz olmuyor malesef ki ben biraz dolu bi dizel otomatik istediğim için seçebileceğim pek fazla araba yok malesefki ama biraz daha durup düşünmek en mantıklısı geldi çünkü pejo yu beğenmeyen çok malesef bide 2009 tsi passat sattım ben daha düşük konforlu bi arabaya binmek istemiyorum.

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Bana göre araçlara ön yargıyla yanaşmanın mantığı yok. Ülkelere göre ayrım yapmayın. Testleri izleyin kendiniz kullanın öyle kararınızı verin. 508 gayet ideal bir araç. Makyaj ile daha kaliteli duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım