KAPALI 75000tlye Suv tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sinasi

Profesör
18 Eyl 2016
154
107
1,135
Adana
Bu bütçeye min 2008,otomatik,arazi kabiliyeti olan masrafsız suv ne alınabilir?

prnd

Profesör
11 Ocak 2018
99
196
1,060
Manisa
otomatik şartı olmasa direk qashqai derdim. yakitina katlanirsaniz ix35 veya sportagelara bakılabilir

Son düzenleme:

gOkO60

Profesör
22 Ara 2016
102
385
1,835
Captiva tavsiye edebilirim. Boyut olarak kuga-qashqai-ix35 daha küçüktür. Genel tasarım ve donanım olarak tatminkar bir araç, fiyat performans aracı zaten. Ayrıca 7 koltuk bazen can kurtarıcı olabiliyor. o fiyatlara 2011 hatasız Captiva bulabilirsiniz. X trail de büyük bir arabadır ama aynı fiyata model olarak çok daha eski ve yüksek km li araçlar denk gelir. Arazi kabiliyeti konusunda Captiva yeterli bir araç, sizi mahçup etmeyecektir. Ben haftada 1 gün çıtır arazi yapar eğlenirim. Tabiki saf kan off road performansı veremez ama ben gayet memnunum. Diagonal geçişlerde biraz zayıf kalabiliyor ama sabırlı olup gaza oturunca araç çapraz geçişte de kendini kurtarıyor. 4 çeker aktarmada x trail ve kuga oldukça iyidir söylemekte fayda var...

Araçla ilgili mini inceleme yazım aşağı linktedir...
https://otopark.com/forum/threads/chevrolet-captiva-2011-high-7-koltuk.3493/

AcilStop

Elit Apaçi
3 Kas 2017
346
248
945
40
Arazi kabiliyeti istediğiniz için jeep renegade ve subaru forester bakabilirsiniz. Jeep biraz daha pahalı ancak model yüksek model olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım