KAPALI 80000 TL Dizel Araç Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tbaglan

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
6
1
595
Ankara
Merhaba arkadaşlar
Bu sene çocukların ( 2 çocuk) okul servis şirketi değişti ve biz çeşitli nedenler ile servis kullanmamaya karar verdik. Ev okul arası mesafe yaklaşık 25 km. Şu an Jetta 1.4 TSI kullanıyorum. Mevcut şartlar altında araçımı satıp dizel almak istiyorum. Bütçe 80000 civarı. Tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi bekliyorum. Herkese saygılar ve selamlar

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
linea faciası gerçi peynir ekmek gibi sattı tr de inanılmaz. linkte/ ama egea için birşey diyemem.
allah aşkına şu adamın gazına gelmeyin ya. kendini bir markayı kötülemeye adamış ve haklıyken komik şekilde kendini haksız duruma getiren biri. paylaştığın bu video hakkında da çok talihsiz bir durum var. bununla ilgili ayrı bir konu açacağım forumda. koyu bir fiat savunucusu değilim ama bu adamın kanalına itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ederim. çünkü çok fazla sallamış.
Egea'nın güvenliği konusunda net konuşamıyorum çünkü somut bir teste girmişliği yok. Sadece 500x ve Jeep Renegade ile aynı platformda üretilmiş, benim için güvenilebilir tek tarafı o. Ben Octavia ile ikisini, konu başlığını açan arkadaş için ideal modeller olarak görüyorum.

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
allah aşkına şu adamın gazına gelmeyin ya. kendini bir markayı kötülemeye adamış ve haklıyken komik şekilde kendini haksız duruma getiren biri. paylaştığın bu video hakkında da çok talihsiz bir durum var. bununla ilgili ayrı bir konu açacağım forumda. koyu bir fiat savunucusu değilim ama bu adamın kanalına itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ederim. çünkü çok fazla sallamış.
Egea'nın güvenliği konusunda net konuşamıyorum çünkü somut bir teste girmişliği yok. Sadece 500x ve Jeep Renegade ile aynı platformda üretilmiş, benim için güvenilebilir tek tarafı o. Ben Octavia ile ikisini, konu başlığını açan arkadaş için ideal modeller olarak görüyorum.
valla bende tesdüfen buldum bu videoyu marka değilde model sorunlu gözüküyor. egea ya gelince benimde beğendiğim bir model.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Aslında hazır değişime gidilecek madem, iç hacim konusunda da daha rahat olması açısından ben Renault Kadjar Touch 1.5 dci 110bg'lik modeli tavsiye ederim. 86.000 TL fiyatı var.

Yok illa sedan olacaksa Skoda Octavia'da olabilir, önümüzdeki hafta yeni Renault Megane Sedan'ın satışına başlanıyor o da değerlendirilebilir.

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
ben sana söylüyeyim sakın skoda seat v.s alma son sahibi olursun. ford focus gerçekten ekonomik ve konforlu. yol tutuşu çok iyi. bakımları ucuz. parçası bulunur.

1 depo ile 170tl ben 1150 km yaptım. kesinlikle tavsiye ederim. o fiyatlara sunrooflu v.s full paket alınabilir. ikinci eli her zaman hızlı. sıkışınca rahat satarsın

2 tane beyaz ampül camlar koyu olcak diye saçma sapan 2.sınıf marka araçlar almayın

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
ben sana söylüyeyim sakın skoda seat v.s alma son sahibi olursun. ford focus gerçekten ekonomik ve konforlu. yol tutuşu çok iyi. bakımları ucuz. parçası bulunur.

1 depo ile 170tl ben 1150 km yaptım. kesinlikle tavsiye ederim. o fiyatlara sunrooflu v.s full paket alınabilir. ikinci eli her zaman hızlı. sıkışınca rahat satarsın

2 tane beyaz ampül camlar koyu olcak diye saçma sapan 2.sınıf marka araçlar almayın
güzel söylemişsin hepsi doğru da, bütçe 100 değil 80.000 =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım