KAPALI 90.000-140.000 TL Arası Sıfır Araç Tavsiyesi

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Arkadaşlar merhaba. Arabayı sattım elimde 120 bin TL para var yeni bir araba bakıyorum. Ailecek kullanacağız, otomatik vites olmazsa olmaz, az yakan benzinli veya dizel, mümkünse sıfır km bir araç bakıyorum. Tavsiye bekliyorum...
Aklımda
2. el Golf Highline (motor fark etmez)
0km Xcellence Leon (1.4 TSI)
0km Ateca (1.6 TDI)
0km Clio (Dizel,otomatik,İcon)

Ayrıca 0km yada 2. el astra(hatchbak),civic,megane da var aklımda. Bildiğiniz 0km fırsat aracı indirimde olan bir araç var mı. Clio 99 bine düşmüştü bugün baktım 124 bin olmuş, yoksa haftaya direk almayı ciddi ciddi düşünürdüm. Örnek olsun diye söyledim son dediğimi.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam çok fazla araç var da, fırsat aracı aramanın en doğru yolu bayileri tek tek gezmek olur. Marka ayırt etmeden yaşadığınız şehirdeki bütün bayileri tek tek ziyaret edin. Hiç ummadığınız, aklınıza gelmeyecek bir aracı çok da uyguna denk getirip alabilirsiniz.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Elinizde nakit 120 bin lira var. Maksimum limitiniz de 140 bin lira. Arada ki 20 bin lira borçla olacak belli ki. Öncelikle baktığınız araçlardan 0 ve 2.el modeller var. Hepsinden önce bayilerle aklınızda ki modeller için tek tek görüşüp 0 fiyatlarını almak, kredi çekecekseniz de onların sıfır faizli kredilerine, kampanyalarına bakıp hesap kitap yapmanız lazım. Buradan öyle şunu al, bunu al demek çok yüzeysel. Sıfır araç arayışlarınızdan bir sonuç elde edemezseniz o zaman 2.ele yönelirsiniz.

Bu arada hybrid aracı ben de destekliyorum ama 1.8 motorun yıllık vergisi yanlış hesaplamadıysam 3 bin lirayı geçiyor. Ona yılık o kadar mtv ödemek sizin için sorun mu değil mi siz karar vereceksiniz.

emustafa

Düz Yol Gazcısı
15 Kas 2018
42
44
145
İzmir mbu da 2 tane Leon Fr 1.5 tsi dsg 150 HP hayalet ekranlı vardı. 135 bin TL'ye bırakıyorlardi. Biri kırmızı diğeri boheme mor.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
864
2,007
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Arkadaşlar merhaba. Arabayı sattım elimde 120 bin TL para var yeni bir araba bakıyorum. Ailecek kullanacağız, otomatik vites olmazsa olmaz, az yakan benzinli veya dizel, mümkünse sıfır km bir araç bakıyorum. Tavsiye bekliyorum...
Aklımda
2. el Golf Highline (motor fark etmez)
0km Xcellence Leon (1.4 TSI)
0km Ateca (1.6 TDI)
0km Clio (Dizel,otomatik,İcon)

Ayrıca 0km yada 2. el astra(hatchbak),civic,megane da var aklımda. Bildiğiniz 0km fırsat aracı indirimde olan bir araç var mı. Clio 99 bine düşmüştü bugün baktım 124 bin olmuş, yoksa haftaya direk almayı ciddi ciddi düşünürdüm. Örnek olsun diye söyledim son dediğimi.
donanım iyi ise Ateca yı öneririm.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
135.500'e Leon Xcellence 1.5 TSI DSG (Hayalet ekranlı) alıyorum. Kaporayı gönderdim bir kaç güne gidip alacam. Ateca hiç bir bayide yok.
Makyajlı 1.4 Xcellence Leon kız arkadaşımda var, sürdüğüm bindiğim kadarıyla da makyajsıza göre bayağı geliştirme var diyebilirim. FR'a kıyasla daha da dolu olduğu için, aile kullanımı adına bence güzel tercih. Hayırlı olsun.

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Arkadaşlar bir sorum olacak: Ankara'da seat ve wv bayi anlaşmalı "automaster car care" diye bir uygulama merkezi var, kaput, çamurluklar, tampon, ön camın üstü 10cm civarı, kapı eşikleri, bagaj eşiği şeffaf 160 mikron kaplama ve motor koruma, koltuk koruma,ön 2 cama film toplam hepsine 3000 TL dediler. Nasıl yaptırmalı mıyım, bu automaster iyi bir yer mi tavsiye eder misiniz?

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
Arkadaşlar bir sorum olacak: Ankara'da seat ve wv bayi anlaşmalı "automaster car care" diye bir uygulama merkezi var, kaput, çamurluklar, tampon, ön camın üstü 10cm civarı, kapı eşikleri, bagaj eşiği şeffaf 160 mikron kaplama ve motor koruma, koltuk koruma,ön 2 cama film toplam hepsine 3000 TL dediler. Nasıl yaptırmalı mıyım, bu automaster iyi bir yer mi tavsiye eder misiniz?
Dışarda yaptırmanızı tavsiye ederim, bayilerin yaptırdığı işler pek verimli olmaz denir genelde.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hocam öncelikle yeni arabanız hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Genelde bu bayi anlaşmalı işler pek güzel olmuyor o fiyata hatta belki daha ucuza benzer işleri yaptırabilirsiniz bence

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Bence kesinlikle yaptırmayın. İşin uzmanı bir yerde kendiniz yaptırırsınız. Hatta bayiyi arayıp arabayı yıkamamalarını söyleyin. Fırçayla dalıyorlar arabaya 0 arabada kılcal çizikler oluşuyor. Tecrübe ile sabit.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım