KAPALI 90.000 TL Dizel Araba Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Merhabalar.Daha önce 80.000 TL diye açmıştım.80.000TL de beni tatmin eden pek araç olmadığı için 90.000TL ye çıkarttım bütçemi.Dizel yazmamın sebebi yıllık en az 25.000 km yapacak olmamız.

Kriterlerim;
-Dizel
-Manuel
-4 kişilik ailenin sığabileceği genişlikte
-Fiyatına göre konfor
-Ön ve Arka park sensörleri
-Yan perde hava yastığı
-Uzun yıllar kullanacağım için pek sorun çıkartmayacak
-Yedek parça ve servis ağında beni üzmeyecek
-Her sınıf araç olabilir (b,c,d vb.)
-0 veya km si düşük (max 50.000 kmlerde) olmalı
-2. elde pek üzmeyecek.

Görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler...

gokhanatesoglu

Profesör
27 Eyl 2016
182
161
1,085
Aynen berkay hocamin dedigi gibi d segmenti araclar varken vw in uvey evladi olan golf 5 sasi uzerine konumlandirilmis golf 7 ve b8 passatla hic alaksi olmayan coktandir guncelleme gelmeyen eski teknoloji bir arac tek artisi jetta nin genis hacim hicdusunmeyin bile ayrica yakit tuketimide biraz yuksetir. Hacim olarak yeterli ise d segmenti donanimsal olarak yeterli degilse golf 7 oneririm ben oldukca memnunum golften

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
İnsignia'nın diğerlerine göre çok yaktığını duydum.Mondeo da titanium istediğiniz zaman fiyat aşıyor.Hep kazalı araçlar 90.000 TL altında veriliyor.Golf 7 sizce 4 kişilik ailenin ihtiyacını karşılar mı 2-3 tane valiz alır herhalde.Temiz highline golfler var o fiyatlara gayet güzel bir seçenek gibi duruyor içi konusunda hiç endişem yok ama bagajından korkuyorum acaba Focus Sedan mı baksam?

kazim4444

Kazım AYDIN
Profesör
3 Şub 2017
200
246
1,235
23
Marka
Audi
2.0 dizel otomatik selective donanımdaki mondeolara bakabilirsiniz çok uygun araçlar
HATASIZ 2013 2.0 TDCİ 163 PS SELECTİVE TAMAMINA KREDİ İMKANI
İlan No: 450422539
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...lective-tamamina-kredi-imkani-450422539/detay
İLK SAHİBİNDEN HATASIZ BOYASIZ SATILIK
İlan No: 448862602
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...inden-hatasiz-boyasiz-satilik-448862602/detay
Edit: km kriterini görmemişim pardon :) ama bakılabilecek seçenekler konfor yol tutuş performans her türlü tatmin eder.

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
O fiyata temiz de segmenti kazasiz arac bulmak zor die soyledim zaten yoksa d segmentinin en bos paketi bile bence gayet dolu highline in titanium dan daha dolu olduunu soylemek istemedim

önceki sayfalarda 2 tane bulup paylaşmıştım :)

edit: mondeo satılmış :(

gokhanatesoglu

Profesör
27 Eyl 2016
182
161
1,085
İnsignia'nın diğerlerine göre çok yaktığını duydum.Mondeo da titanium istediğiniz zaman fiyat aşıyor.Hep kazalı araçlar 90.000 TL altında veriliyor.Golf 7 sizce 4 kişilik ailenin ihtiyacını karşılar mı 2-3 tane valiz alır herhalde.Temiz highline golfler var o fiyatlara gayet güzel bir seçenek gibi duruyor içi konusunda hiç endişem yok ama bagajından korkuyorum acaba Focus Sedan mı baksam?
Daha bos paket d segmenti arac uyuyorsa hocam onlarida dusunebilirsiniz boyasiz bulabilirsiniz. Eger 4 kisiden 2 si cocuksa golf yeterlidir.2 cocuk 2 yetiskin icin golf yeterli ve ikinci el piyayasisa daha iyidir. Senelik 35 bin civari yapiyorum benzinli kullaniyorum bnzinli araca gore tuketim gayet makul dizelleri oldukca da az yakacaktir

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Octaviadaki yokuş kalkış sistemi volkswagendeki gibi mi frenden ayağımızı çektiğimiz zaman araba olduğu yerde kalıyor mu?

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
Kafa karışıklığı olmasın auto hold dediğin şey ile yokuş kalkış sistemi farklı seyler.

Coşkun'un bahsettiği yokuş kalkış sistemi geriye kaydırma yapmamasıdır yokuşta ki bu vwlerdeki ile aynidir. Melih Ekşinin bahsettiği auto hold sistemi araçlarda frene basılı tutmak zorunda olmamaktır.

Atıyorum benim ibizada yokuş kalkış desteği var ama auro hold yok. frenden ayağımı cekersem rölantide gitmeye başlıyor gibi ama geriye kaymıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım