AÇIK 900k araç önerisi

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,825
2,099
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Arkadaşlar merhaba.Kriterlerimi belirtiyorum ancak kafam gerçekten çok karışık anlayacağınız üzere.Önerilerinizi merak ediyorum.
900-950k TL arası,
Min 2020 model,
Max 40k km,
C segment,
Sedan veya Suv(cuk),
Otomatik veya manuel.

Aklımda olanlar ise;
1.Renault Megane1.3 Tce joy comfort,
2.Hyundai Elantra 1.6 Style (son kasa)
3.Ford Focus 1.5 Ti-cvt Trend x
4.Hyundai Bayon 1.0 Style
5.Fiat Egea Cross 1.6 Multijet Urban Plus

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Elantra daha önce seçeneklerim arasındaydı.Bir galerici arkadaşta inceleme fırsatı buldum.Dış tasarımı bana göre çok karizmatik ancak iç tarafa geçince yolcu ile şoför mahallini ayıran çıta tasarımı biraz gözüme battı ve o kısımdaki trimlerin zamanla çok ses yapacağını düşündüm.Bilmiyorum belki de baktığım araç biraz hor kullanılmıştı.
Hem son kasasını hem de bir önceki kasasını uzun zamandır kullanan kapı komşumdan biliyorum aracı.
Yeni kasa olanı 35k kmde ve bahsettiğin kısımlar çok tok duruyor. Ben direksiyonuna oturduğumda aracı oldukça beğendim ve sanırım bu segmentin en geniş iç hacme sahip aracı bu.

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,825
2,099
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Hem son kasasını hem de bir önceki kasasını uzun zamandır kullanan kapı komşumdan biliyorum aracı.
Yeni kasa olanı 35k kmde ve bahsettiğin kısımlar çok tok duruyor. Ben direksiyonuna oturduğumda aracı oldukça beğendim ve sanırım bu segmentin en geniş iç hacme sahip aracı bu.
Çok geniş ve oldukça heybetli bir araç.

cerberra

Kutluhan
Profesör
14 Eki 2016
68
70
1,010
ANKARA
Marka
Hyundai
Eski bir Elantra kullanicisi olarak Elantra'larin trim sesi konusunda gerçekten iyi oldugunu söyleyebilirim, ABD pazarında cok tercih edilen araclar, konfor, dayanıklılık ve genislik bakimindan son 3 jenerasyon gercekten iyi, ben 2018 modele sahiptim, cok da memnun kalmistim. Yol tutus kisminda da 2016 sonrasi bir onceki jenerasyona göre bariz daha iyi durumdaydı, son kasanın daha da iyi olduğunu soyleyebilirim. Son kasadaki motor guc dusmesine ragmen atesleme sistemindeki farklılık sebebiyle (silindir basina 2 buji) daha verimli. Trim konusunda b sinifi Hyundai'lerdeki sesleri yasamazsiniz emin olabilirsiniz, cok sessiz çalışan uzun ömürlü motorlarinin yaninda yol sesini butun kasalarda japon araclarindaki gibi aliyorsunuz onu da eklemek isterim.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda
konuya mesaj gelince yeni açıldı sandım, diyorum bu paralara bu kriterde araba var mı :D gerçi çok da zaman geçmemiş ama

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım