KAPALI A4 b7 2.0 tfsi quattro gaz kesme yurumeme acil yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdemonski

Asfalt Kurutucu
26 Eki 2016
18
26
595
İSTANBUL
selam yardımıniza ihtiyacım var audi a4 b7 sahibiyim 2.0tfsi quattro modeli aracımı çalıştırdım araçda normalde olmayan bir vibrasyon olmaya başladı ardından devir yükseltti düşürdü saçma hareketler yaptı gaza bastım devir 2.000 rpm ı geçmedi göstergede epc ve esp ışığı yaktı yola çıktım araç gaz yememeye başladı 25 km ı geçemedi sonra kontağı açtım kapattım düzeldi eski haline geldi şükürler olsun sonra arabayı check yaptım km/h 1 arızası yaktı sebebi nedir lütfen yardımcı olurmusun saygilarimla aracima bugun lpg taktirdim yaklasik 25 30 km sürdüm sıfır sıkıntı yaşadım

erdemonski

Asfalt Kurutucu
26 Eki 2016
18
26
595
İSTANBUL
Aslında bakarsanız bende böyle düşünüyodum bir tane a3 e kafayı taktım tam takas işlemi gerçekleşecek notere geçeceğiz a4 um yağ ışığı yaktı abi de vazgeçti hakkıdır bir şey diyemem sonra bekledim geri dönüş olmadi sonra dedimki zaten quattro ya biniyorum arabamida seviyorum dedim lpg araştırmalarına başladım en uygun kiti buldum araştırdım aynı aracın lpg li sahipleriyle görüştüm içim rahatladı ardından taktırdım aracın lpg de bir problemi yok Allah şükürler olsunki başka bir derdi var

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,910
7
51,115
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aslında bakarsanız bende böyle düşünüyodum bir tane a3 e kafayı taktım tam takas işlemi gerçekleşecek notere geçeceğiz a4 um yağ ışığı yaktı abi de vazgeçti hakkıdır bir şey diyemem sonra bekledim geri dönüş olmadi sonra dedimki zaten quattro ya biniyorum arabamida seviyorum dedim lpg araştırmalarına başladım en uygun kiti buldum araştırdım aynı aracın lpg li sahipleriyle görüştüm içim rahatladı ardından taktırdım aracın lpg de bir problemi yok Allah şükürler olsunki başka bir derdi var
Yalnız derdinizin kaynağı lpg sistemi de olabilir.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,448
4,970
İstanbul
arıza kodu görmeden ve sorunu canlı görmeden teşhis yapmak yanlış olur
şuan sorun yoksa servise gidip cihaz bağlattırın ve geçmiş arıza kaydını okutturun, bunun üzerinden yürüyebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım