Agera RS, Chiron'dan rekoru aldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baskentli

Profesör
11 Eyl 2016
106
115
1,185
Ankara
Adamlar resmen ezmiş. Videonun girişi müzikler falan baya göndermeli olmuş. 400-0 9.5 saniyede yapmış. Chiron a dis niteliğinde bu video. Helal olsun :)

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Agera RS 1160 beygir. Ağırlığı ise 1395 kg. 1395/1160= 1,2 bg
Bugatti Chiron 1500 beygir. Ağırlığı 1995 kg. 1995/1500 1,33 bg

Hesap bu. Bu terste bir işlik var :D

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Christian von Koenigsegg harbi efsane adam. Koenigsegg'i kurma öyküsü hep aklımın bir kenarında, başarıları da ortada olduğundan Koenigsegg'in bendeki yeri çok ayrıdır. 0-400-0'a karşı 0-403-0'ı ciddi bir farkla tamamladılar ki rekoru kırdıkları araba Agera RS, One:1 ya da Regera ile farkı daha da açabilirlerdi. Kurguya da diyecek yok... Başarılarının devamını diliyorum kendisine.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Değerlere bak şaka gibi
Araç 0-400-0 yapıyor ve bunun için sadece 2.4 km yola ihtiyaç duyuyor
Bunların hepsi 36 saniyede gerçekleşiyor..İnsan değilsiniz
Bugatti yönetimi ne düşünüyor merak ediyorum ahfbsfsjdgf
Senin arkanda koskoca Vag ve sınırsız bütçe olsun, dünyanın "en hızlı" aracını ürettim derken arkasında büyük bir grup vs.. olmayan tamamen bireysel adamın biri çıkıp ürettiği araçla kırdığın rekoru egale etsin iyi mi
Eli öpülecek adamsın Christian Von Koenigsegg reis

Son düzenleme:

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Chiron vs koenigsegg kıyaslamasına girmeyeceğim ancak koenigsegg arabalarında yalıtım gördüğümüz kadarıyla rezalet. her aracında aynı gürültü söz konusu. her roll videosunu izlediğimde içerdekileri bağırsalar da duyamıyorum:D bilemiyorum yani bu kadar para verince sanki ben daha sessiz bir canavar istedim.. Şu da var ki bu markayı hız konusunda kimse geçemez:D

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Chiron vs koenigsegg kıyaslamasına girmeyeceğim ancak koenigsegg arabalarında yalıtım gördüğümüz kadarıyla rezalet. her aracında aynı gürültü söz konusu. her roll videosunu izlediğimde içerdekileri bağırsalar da duyamıyorum:D bilemiyorum yani bu kadar para verince sanki ben daha sessiz bir canavar istedim.. Şu da var ki bu markayı hız konusunda kimse geçemez:D

Çıta o kadar yükseğe çıkınca ister istemez tek kıyas konusu "dünyanın en hızlısı" oluyor..Yalıtıma vb.. kimsenin baktığını sanmıyorum :)
Bana kalırsa yüksek sürat veya pist koşulları dışında, iç mekan olsun, sessizlik olsun, otomobilde kullanılan materyaller vb.. Koenigsegg Bugatti'nin yanına yaklaşamaz..Ama adamlar da her seferinde en hızlısı biziz diye Bugatti'yi gömüyor :)

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Çıta o kadar yükseğe çıkınca ister istemez tek kıyas konusu "dünyanın en hızlısı" oluyor..Yalıtıma vb.. kimsenin baktığını sanmıyorum :)
Bana kalırsa yüksek sürat veya pist koşulları dışında, iç mekan olsun, sessizlik olsun, otomobilde kullanılan materyaller vb.. Koenigsegg Bugatti'nin yanına yaklaşamaz..Ama adamlar da her seferinde en hızlısı biziz diye Bugatti'yi gömüyor :)
abi 1500kg 1100hp araba mı olur:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım