Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
1,491
545
1,920
Artan döviz kurları ve değişen petrol fiyatları sebebi ile ülkemizdeki  akaryakıt türlerine yeni bir zam yapıldı.
Son günlerde küresel piyasalarda petrol fiyatları yine bir değişim yaşıyor. Son gelişmelere göre sürücüleri üzecek bir haber yetkililerden geldi. EPGIS‘in açıklamasında “Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 08/10/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;Benzinde 16, Motorinde 23 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur. ” denildi.
Zammın ardından benzinin litresi İstanbul’da 6,81’e, Ankara ve İzmir’de ise 6,90’a yükseldiği açıklandı. Motorinin litresi zamla birlikte İstanbul’da 6,14’e, Ankara’da 6,20’ye İzmir’de ise 6,23’e çıktı.
Akaryakıt pompa fiyatları, Türkiye’nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler göz önüne alınarak anlık olarak değişebiliyor. Son günlerde yaşanan artış ve inişlerin kaynığını da bu olarak gösterebiliriz. Yapılan...

Okumaya devam et...


 
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım