KAPALI Aldığınız sıfır otomobil donanımları ve fiyatları pazarlık ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

subaruwrx

Profesör
26 Kas 2016
59
56
1,010
Bu başlıkta aldığınız otmobil fiyatlarını donanımları ile paylaşalım

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
eskisi kadar giremiyorum iş güç yoğun gidiyor siz olmasanız yine girmem :) bir de malesef forum vag-antivag çatışmasına dönüşmüş çok üzüldüm.ben yıllardır bu forumdan çok keyif alıyordum ama artık forum derinliğini kaybetmiş.
Çözümü basit. @yunuscelik29 üstüne tıklıyorusun, engelle diyorsun. Rahat bir nefes alıyorsun. Diğerleri o kadar agresif değil ama isteğe bağlı olarak temizlik yapabilirsin :)

dogantr61

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
47
22
595
Çözümü basit. @yunuscelik29 üstüne tıklıyorusun, engelle diyorsun. Rahat bir nefes alıyorsun. Diğerleri o kadar agresif değil ama isteğe bağlı olarak temizlik yapabilirsin :)
temizlik demeyi doğru bulmuyorum konuyu irdelemeye de çok gerek yok çünkü gördüğüm kadarıyla delinin biri kuyuya taş atmış durumu var.sayfalarca vag konusu tartışılmış herkes de cevap vermiş.ben isterdim ki otopark.com forumu donanımhaber.com gibi bir ortam olabilseydi ve bu olabilirdi ama malesef o durumdan çok çok uzaklaşılmış.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
temizlik demeyi doğru bulmuyorum konuyu irdelemeye de çok gerek yok çünkü gördüğüm kadarıyla delinin biri kuyuya taş atmış durumu var.sayfalarca vag konusu tartışılmış herkes de cevap vermiş.ben isterdim ki otopark.com forumu donanımhaber.com gibi bir ortam olabilseydi ve bu olabilirdi ama malesef o durumdan çok çok uzaklaşılmış.
Öyle bir ortam olamaz çünkü sayfada her markadan bir fanboy var ve bilmem ne draglarda tokat yemesine rağmen yüzsüzlükle savunmaya devam ediyorlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım