HABER Alex745alejandro/Ali Can'ı kaybettik..

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,142
1
3,149
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Allah rahmet eylesin ya, son zamanlarda gördüğüm kalbi temiz nadir insanlardan. Hiç karşılaşmamış olmama rağmen çok sevmiştim, duyunca çok üzüldüm. Benim gibi binlerce insan bıraktı arkasında. Bu temiz kalbi için Rabbim kendisine rahmetiyle muamele etsin inşallah, mekanı cennet olsun.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Allah rahmet eylesin, sevenlerine, geride kalanlara sabır versin.

InsurTech

Taklacı Güvercin
20 Eki 2017
27
39
345
İstanbul
Haberi şimdi buradan öğrendim ve şok oldum. Tanışmasak da, iki kelimenin belini kırmasak da gördüğümüz, izlediğimiz kadarıyla iyi kalpli bir abimizdi.
Allah rahmet eylesin, geride kalanlara da sabır versin.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Alican abiyle tanismayi cok istemistim. Otopark tanismasindan once de benim youtube uzerinden keyifle takip ettigim bir abimizdi. Videolarda neyse gercekte de o olan kalbi temiz bir abimizdi. Yapmacik hareketi yoktu, olabildigince dogal ve samimiydi. Kisacasi icinde bulundugumuz donemde nadir kalan iyi insanlardandi. Otopark Maltepe bulusmasina gidememistim, bir sonraki sefer giderim demistim..Kismet iste bir sonraki sefer hic olmayacak
Allah rahmet eylesin, yakinlarina sabir versin

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Keşke şaka olsa. Çok gençti daha. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
29
Ankara
Marka
Yok
Öbür tarafta da yüzün hep böyle gülsün, Allah ganl gani rahmet eylesin

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
başımız sağolsun arkadaşlar ben Ali Can abiyi bu forumda tanımıştım. Sohbet zamanlarıydı o zamanlar. Bir takipçi abimiz Peugeot 106 sını ilk aldığında çektiği videosunu paylaşmıştı. Cezmi Kalorifer sayfasından ultra samimi araba tanıtımı diye. O video ile tanıdım sonra 2014 te kaza yaptığını youtube'u bıraktığını öğrendim. Bildiğim bütün sosyal medya hesaplarından youtube'a geri dönmesi için telkinlerde bulundum. ben ve diğer takipçiler ona moral vermeye çalışıyorduk. Başarılı da olmuştuk Ali abi youtube'a geri dönmüştü. 2016 senesinde otopark.com ile buluşacaktık ama arayamadık diye İstanbulda kaldığı otelden video atmışlardı Serdar abiyle. Sonra ben bunu And abiye anlattım bir yandan da Ali Can abiye yazıyordum. Ali abiye de yazdım abi eğer buluşmak istiyorsanız ayarlayabiliriz diye dedim. Ali abide onaylayınca And abiye yazdım buluşabilirmişsiniz belki diye. Sonra o gün yeri ve zamanı ayarlamaya çalıştık. Acıbadem hastanesinde bir yakınlarını ziyaret ediyorlardı Ali Can abi ile Serdar abi. Sonra mersine gittiler pazar günü İstanbula tekrar dönüp otopark.com ile buluşacağız dediler ve o gün buluştular. 8 Ekim günü buluşmada Ali abi hemen beni tanıdı geçen sene otopark buluşmasını ayarlayan sendin değil mi dedi :D evet bendim. ve 8 Ekimde bende tanışma şansı yakaladım. Tanıştıktan 1 ay sonra vefat haberini aldım. Çok üzgünüm ama elden gelen bişey yok. Mekanı cennet olsun. Allah yakınlarına sabır versin.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Şimdi baktım da kanalına en son, köyünün videosunu paylaşmış. Son gideceği yerin videosunu.
Kalbi tertemiz bir insandı. Hep ucu anı yaşamak fikrine çıkan şeyler söylerdi kendi komik samimi üslubu ile haklıymış çok haklıymış...
Kanalın anı defteri olduğunu söylerdi, onun o neşeli anıları binlerce kişiye neşe kaynağı oldu. Hatırlıyorum ben bile canımın en sıkkın olduğu dönemde videolarını keşfedip gülüp eğlenmiştim. Bu çok önemli bir şey, insanları mutlu etmek bence hayatta yapılabilecek en zor ve en değerli şeylerden biri bana göre.

Uzun lafın kısası çok iyi bir insan daha geçti bu diyardan. Allah rahmet eylesin.

Bas lan bas. Vay be Alican Abi...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım