Alfa Romeo 156 Klima Sorunu

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
selamlar, iyi forumlar.

156 2.0 ts ss aracım, 2001 model.

aracımın klimasında sorunu bir türlü bulamadık.

klimayı devreye sokacak olan butona bastığımda butonun lambası yanıyor ancak klima bazen devreye girmiyor, devreye girdiğinde ise belli bir zaman sonra devreden çıkıyor (butonda yanmaya çalışan ışık hep yanıyor).

klima gazı ve hangi soketi olduğunu bilmediğim bir soket yenilendi ancak sorun devam etmekte.

başına gelen ya da fikri olup yardımcı olabilecek var mı?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,695
2
9,628
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
hahsahsahahshhahahah, maşallah.
arabaya binenlerin attığı bakış:
oldumuşimdi
Yedek parçacılar seri üzgün çünkü ben burada ne zaman desem ki polen filtresi karbonlu 156 nın kliması çalışmaz ki diyorlar :D artık bende zaten mann filtreden temin ediyorum hiç muhattap olmuyorum :D teşekkürler @alkın

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,695
2
9,628
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
ankara davetimi yineliyorum
Motorin çok pahalı oteller çok pahalı bende çok gelmek isterim ama olmuyor :( nereden baksak en az 1000 TL gidiş geliş yakıt gider 3-5 gün sanayide takilsam yemek parası otel parası derken 1500 de öyle yerim yani sırf gelmem orada oturmam arabaya hiç bir şey yapmasam 2500 :(

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
Motorin çok pahalı oteller çok pahalı bende çok gelmek isterim ama olmuyor :( nereden baksak en az 1000 TL gidiş geliş yakıt gider 3-5 gün sanayide takilsam yemek parası otel parası derken 1500 de öyle yerim yani sırf gelmem orada oturmam arabaya hiç bir şey yapmasam 2500 :(
yemek parasını sen neden dert ediyosun abi, biz varken :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım