Alfa Romeo 156 SW mk2 SS (Rüzgar)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,776
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
@and Çok Teşekkür Ederim Çok Mutlu Oldum Beğenine Abi :eek::)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
haydaa yeni gördüm yahu konuyu nasıl kaçırdım :D maşallah aracınıza kazasız belasız. hem alfa hem sw hemde o jantlar süper kombinasyon :D

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Maşallah aracınız çok güzel. Eğer yılbaşında ikramiye çıksaydı almaya baya kafayı koymuştum ama çıkmadı tabi:D

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
aracın önceki sahibi artık satış eğitimlerine gitmiştir arabasını satabilmek için

sertifika programı felan kasmıştır.. ikili ilişkiler samimiyetler ile işi bitirmiş..

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,776
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
aracın önceki sahibi artık satış eğitimlerine gitmiştir arabasını satabilmek için

sertifika programı felan kasmıştır.. ikili ilişkiler samimiyetler ile işi bitirmiş..

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

Alfanın Alıcısı Yine Bir Alfacıdır (Alfisti), Nadir Bir Araca Sahibim Binmeyen Kullanmayan Bilemez Alfayı , Hissetmek Ve Arabaya Kendinizi Kabul Ettirmeniz Gerekli , Tadını Alanın Bir Daha Vaz Geçmeyeceği Bir Marka Model :) Teşekkürler :)

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
Alfanın Alıcısı Yine Bir Alfacıdır (Alfisti), Nadir Bir Araca Sahibim Binmeyen Kullanmayan Bilemez Alfayı , Hissetmek Ve Arabaya Kendinizi Kabul Ettirmeniz Gerekli , Tadını Alanın Bir Daha Vaz Geçmeyeceği Bir Marka Model :) Teşekkürler :)

bende öyle düşünüyorum. arkadaşımın alfasını bir süre kullandım.. onla birlikte ikende çok bindim. aslında güzel araba ama markanın kendine has müşterileri var. mini cooper gibi herkes beğenmez

allah sanayilere düşürmesin tek temennim budur

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,776
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
bende öyle düşünüyorum. arkadaşımın alfasını bir süre kullandım.. onla birlikte ikende çok bindim. aslında güzel araba ama markanın kendine has müşterileri var. mini cooper gibi herkes beğenmez

allah sanayilere düşürmesin tek temennim budur

Teşekkürler , Umuyorum Düşmem Oldu Ki Düşersekte Var Bildiğimiz Yer :)

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
öff alternatifsiz olmak daha kötü.. sen haftasonları bence sanayii de alfa servisi keşfet git çay iç ustalara sigara felan al.. aran iyi olsun :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,776
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
öff alternatifsiz olmak daha kötü.. sen haftasonları bence sanayii de alfa servisi keşfet git çay iç ustalara sigara felan al.. aran iyi olsun :D

Adana-İstanbul Gideriz Birşey Olursa Sıkıntım Yok Çok Şükür :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım