Amerika'da araba buluşmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yalnız benim yaşadığım yer ile İstanbul'u çok ta bir tutmamak lazım. İstanbul'un dengi New York nufus yerleşım açısından ama tabikide bazı şeylere ulaşım açısından çok daha basit özellikle teknoloji Iphone X iın 6100 tl olduğunu duyunca dilim bir yere kaçtı :D:D:D
Ya her konuda amerikada yasamak turkiyede surunmekten daha iyi. Milliyetcilik yapmaya gerek yok bu konuda. Kesinlikle turkiyeyi hicbir ülkeye degismem ama basimizda bunlar oldugu surece iphone x 10 milyarda olur sikinti yok.

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Ya her konuda amerikada yasamak turkiyede surunmekten daha iyi. Milliyetcilik yapmaya gerek yok bu konuda. Kesinlikle turkiyeyi hicbir ülkeye degismem ama basimizda bunlar oldugu surece iphone x 10 milyarda olur sikinti yok.
Kesinlikle, aslında arz talep meselesi, talep oldukça fiyat yükselicek. İnsanlar ellerinde 7+ varken hala gidip X çıktı abi kesin almam lazım diye hucum ederse 10 da olur 15'te olur. Egea denen araba 85 bin tl ya Egea bu Fiat yani 85 bin tl ne demek. Polo 90 bin tl falan ki bu eminim bomboş olanıdır. Talep olunca fiyat yükseliyor vergi yükseliyor çünkü kendini sağdırmak için can atıyorsun toplum olarak. Aslında toplum olarak asgari ücret ile çalışıp bu kadar da lüks yaşayan bir toplum daha yoktur muhtemelen. Özellikle gözlemliyorum herkes bir marka takıntılığı ile ilerliyor, ya aslında bir şey söylicem şimdi kesinlikle katılıcaksınız. Halil Söyletmez ve instagramda gördüm o yeni çıkan korktun muuu diyen kız gibi insanların fenomen olduğu bir ülkede nasıl bir gelişme, nasıl bir beyin bekliyoruz ki? Hata bizde galiba gözümüzü çok yükseklere dikiyoruz sanırım. :D:D:D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kesinlikle, aslında arz talep meselesi, talep oldukça fiyat yükselicek. İnsanlar ellerinde 7+ varken hala gidip X çıktı abi kesin almam lazım diye hucum ederse 10 da olur 15'te olur. Egea denen araba 85 bin tl ya Egea bu Fiat yani 85 bin tl ne demek. Polo 90 bin tl falan ki bu eminim bomboş olanıdır. Talep olunca fiyat yükseliyor vergi yükseliyor çünkü kendini sağdırmak için can atıyorsun toplum olarak. Aslında toplum olarak asgari ücret ile çalışıp bu kadar da lüks yaşayan bir toplum daha yoktur muhtemelen. Özellikle gözlemliyorum herkes bir marka takıntılığı ile ilerliyor, ya aslında bir şey söylicem şimdi kesinlikle katılıcaksınız. Halil Söyletmez ve instagramda gördüm o yeni çıkan korktun muuu diyen kız gibi insanların fenomen olduğu bir ülkede nasıl bir gelişme, nasıl bir beyin bekliyoruz ki? Hata bizde galiba gözümüzü çok yükseklere dikiyoruz sanırım. :D:D:D
Herseyi gectim yurtdisina kacan vatan hainidir diyen bir adamin colugu cocugunun yurtdisinda egitim gormeleri ve hala orada yasamalari komiktir her zaman. Yapacak pek birsey yok her sene yasamak daha zorlasiyor cok simardilar artik bi yerde kimsenin cebinde para kalmayacak borca borc ekleyemeyecekler iste o zaman turkiye cok iyi bir sinavdan gececek herhalde.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Onu bunu bilmiyorum da liseden yakın arkadaşım Wisconsin'de 7000 dolara 2008 model grand cherokee 5,7 aldı.Offf salyam aktı yine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım