and abi ve steerr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maalesef and abi otopark.com dan ayrıldı, amerikaya gitti ve steerr i kurdu,peki ya siz hala steerr forum a ve steerr YouTube sayfasına üye değil misiniz? And abiye destek tam!!

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Her ne kadar And bu sitenin eski kurucularından olsa da, bazı inceleme detaylarını ben de sevsem de ve bazı videolarda eksikliğini hissetsem de sonuçta buradan kendi isteği ile ayrıldı gitti. Farklı bir platformun burada reklamının uygun olmadığını düşünüyorum ben. Tabii ki son karar forum yönetiminin olacaktır. Bazı otomobil içerik üreticilerinin forumda paylaşılmasına izin var çünkü. Eğer buna da izin varsa paylaşılabilir tabi.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,020
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Her ne kadar And bu sitenin eski kurucularından olsa da, bazı inceleme detaylarını ben de sevsem de ve bazı videolarda eksikliğini hissetsem de sonuçta buradan kendi isteği ile ayrıldı gitti. Farklı bir platformun burada reklamının uygun olmadığını düşünüyorum ben. Tabii ki son karar forum yönetiminin olacaktır. Bazı otomobil içerik üreticilerinin forumda paylaşılmasına izin var çünkü. Eğer buna da izin varsa paylaşılabilir tabi.
tabii ki reklam amacım yok ki otopark.com un bu seviyeye gelmesini sağlayan en önemli kişiye de engel verilecekse ne diyim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım