Ankara Civarı Virajlı, Keyifli Yol Önerisi

tombisss

Melih
Takipçi
6 Ocak 2024
2
1
20
Ankara
Marka
Honda
Herkese iyi günler, Ankara civarı virajlarıyla bolca keyif alabileceğimiz, touge yolları tarzında, hafif şehir dışında, aracımızın limitlerini de görebileceğimiz rotalar, yollar önerebilecek var mı? (Türkiye geneli de olur tabii ki)

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
455
1,064
2,695
Ankara
Marka
BMW
Çubuk-Karagöl arası hafta içleri sakin saatlerde bayağı keyif veren güzergâhtır. Özellikle Ovacık-Kuruçay arası inişleri ve çıkışları olan 2 kere git gel yapsanız iyi ter attıracak yollara sahiptir. Biraz uzak Ankara'ya kabul ediyorum ancak her gidişimde arka çekeri dibine kadar hissederim.

tombisss

Melih
Takipçi
6 Ocak 2024
2
1
20
Ankara
Marka
Honda
Çubuk-Karagöl arası hafta içleri sakin saatlerde bayağı keyif veren güzergâhtır. Özellikle Ovacık-Kuruçay arası inişleri ve çıkışları olan 2 kere git gel yapsanız iyi ter attıracak yollara sahiptir. Biraz uzak Ankara'ya kabul ediyorum ancak her gidişimde arka çekeri dibine kadar hissederim.
Dediğiniz rotayı denedim, gerçekten de keyifliydi, ayrıca Karagöl’den sonra Kızılcahama’a doğru devam ettim. Yaklaşık 50dk süren bir yol. Acayip keyifliydi. Asfaltını da beğendim. Virajlarıyla ve manzarasıyla büyüledi. Gerçekten çok güzeldi. Çubuk-Karagöl-Kızılcahamam kesinlikle öneriyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım