Apple Airplay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
Benim astraya da böyle bir şey yapmak mümkün müdür acaba ve ne kadara mal olur ?
astranizda aux girisi varsa mumkun, ama apple urunu olan airport express turkiyede ne kadar bilmiyorum, bence daha ekonomik cozumler mevcut, amaciniz sadece muzikse bluetooth/fm transmitter alabilirsiniz. telefonu bluetooth ile baglarsiniz arabanin hoparlarunden ses cikar, amac spotify gibi uygulamalardan muzik dinlemekse o zaman is daha pahaliya patliyor bu videoda anlatilan yada buna benzer bisey kullanmak gerek.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
astranizda aux girisi varsa mumkun, ama apple urunu olan airport express turkiyede ne kadar bilmiyorum, bence daha ekonomik cozumler mevcut, amaciniz sadece muzikse bluetooth/fm transmitter alabilirsiniz. telefonu bluetooth ile baglarsiniz arabanin hoparlarunden ses cikar, amac spotify gibi uygulamalardan muzik dinlemekse o zaman is daha pahaliya patliyor bu videoda anlatilan yada buna benzer bisey kullanmak gerek.
Aslında aux girişi var fakat kablo sorunu oluyor. Genellikle birisi üzerine oturuyor, düğüm oluyor bazen de emniyet kemerine takılıp sinirlerimi bozuyor. En mantıklısı aracın multimedya sistemine usb bellek veya mp3 çalar ile bağlantı kurabilmek. Tabi bu konuyu kirletmeyip yeni konu açmam lazım. Teşekkür ederim hocam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım