KAPALI Araba alacam fikir verin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theemert

Asfalt Kurutucu
16 Mar 2017
10
1
595
Panpalar üniversite öğrencisiyim ve araba alacam kararsız kaldım performansı fena olmayan konforlu her ortama uyacak bi makina önerirmisiniz? BütçeMax: 150.000₺

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Panpalar üniversite öğrencisiyim ve araba alacam kararsız kaldım performansı fena olmayan konforlu her ortama uyacak bi makina önerirmisiniz? BütçeMax: 150.000₺
3 Serisi
208 GTI
308 GTI
Bulursan Leon Cupra
Golf GTI
Hafif km'si yüksek Golf R
Seçenekler say say bitmez. Biraz daha bilgi verirseniz iyi olur.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Kanka honda s2000 warex dip basık tam sana göre yan makinesi yılan olur yilan:Dbu iyiliğimi unutma
Şaka yapmıyorum ciddiyim bu arada Konforlu araba olmaz sana cunku hareketli yerinde duramayan bir tarzın var belli ki her ortama gider s2000 :)orjinal bulursan hiç kaçırma kendin modifiye edersin kafana gore:)

Son düzenleme:

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hocam hoşgeldiniz öncelikle. Her ortama uyacaktan kastınızı biraz daha açarsanız daha güzel tavsiyeler verebiliriz. Örneğin kampa gitmek, kayak yapmak vs gibi hobileriniz mi var? Onun için çok yönlü bir araba mı istiyorsunuz? Yoksa hem güzel olsun insanlar etkilensin hem de ailemle de binebiliyim gibi düşünceleriniz mi var?

VVadam

Taklacı Güvercin
17 Mar 2017
8
1
295
HB istiyorsan kesinlikle BMW 1 serisine bakmalisin.Arkadan itiş spor görünüm ama öğrenci olduğunu da unutturmayacak çünkü az yakıyor :)

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım