KAPALI Arabadaki ses sisteminde cızırtı olması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Taha Polatlı

Takipçi
10 Ağu 2019
4
0
10
45
Marka
Mitsubishi
Merhabalar ben Taha benim arabam mitsubishi lancer 1.8 bu arabanın fabrika çıkışlı bas sistemi var ben bu arabama 2-3 ay önce ekran taktırmak istedim ve zar zor bir tane ses sistemine uyan ekran bulduk herneyse aldık taktırdık. Sesi fulledik arabadan çat çut parazit gibi sesler geliyordu sorduğumuzda bunun sub Wooferdan olduğunu söyledi.bass çok az vuruyor biz ilettiğimizde yapacak bir şey yok dedi ekranın markası nevfron bu sıkıntıyı nasıl çözebiliriz?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,187
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sonradan takılan multimedya ünitesinin çıkış gücü, aracın üzerindeki ses sistemi için yeterli gelmiyorsa, dediğiniz sıkıntıyı yapar. En kolay çözüm, ses sistemine amfi taktırmak olur. Detayları konusunda yardımcı olabilecek donanımım maalesef yok.

Taha Polatlı

Takipçi
10 Ağu 2019
4
0
10
45
Marka
Mitsubishi
Sonradan takılan multimedya ünitesinin çıkış gücü, aracın üzerindeki ses sistemi için yeterli gelmiyorsa, dediğiniz sıkıntıyı yapar. En kolay çözüm, ses sistemine amfi taktırmak olur. Detayları konusunda yardımcı olabilecek donanımım maalesef yok.
Zaten amfisi var alırken de amfisi olanı aldık öbür türlü çalıştırmıyordu ses sistemini.

Özkan Biçer

Asfalt Kurutucu
13 Ağu 2019
18
22
595
42
Marka
Subaru
Maalesef takılan android cihazda kaliteli ses olmadığı için bu tür sorunları yaşamanız doğal. Müzik için siz siz olun marka cihazlardan şaşmayın. Kolay marka olunmuyor ve kalite asla tesadüf değildir.

Özkan Biçer

Asfalt Kurutucu
13 Ağu 2019
18
22
595
42
Marka
Subaru
Ses kalitesi olarak şu anda en iyisi JVC ve Kenwood grubu . Aracı görmek lazım cihaz önermek için. Subigarage a uğrayın, bakalım. Sizin aracın orjinal amfisi ve subwoofer i olduğu için sadece cihazla olmaz, araya uyum modülleri ve kablolar gerekli. Uydurma sistemler de şu anda yaşadığınız sorunlara sebep olur.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Maalesef takılan android cihazda kaliteli ses olmadığı için bu tür sorunları yaşamanız doğal. Müzik için siz siz olun marka cihazlardan şaşmayın. Kolay marka olunmuyor ve kalite asla tesadüf değildir.

nevfron marka cihaz bi kaç arabada gördüm kullandım yalnız, dandik çin mallarından değil, orta kalite

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım