Arabanı İç Dış Temizlerken Ne Kullanıyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
dış: sonax cilalı şampuan, sonax jant temizleyici, sonax bsd hızlı cila ve camları silmek için İPA.
bezler: güderi ve bim de satılan mikrofiber bezler. kaportayı güderi ile siliyorum camlara 2 ayrı bez kullanıyorum. bir mikrofiber beze komple ipayı sıkıyorum tamamen ıslanacak kıvama gelene kadar. sonra 2. mikrofiber bez ile kuruluyorum
iç: valet pro all purpose cleaner içerde heryerde bunu kullanıyorum.
Hocam geçenlerde Special Workstaki sizin araciniz miydi sonu 361 olmasi lazim plakanin .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Instagram'da gördüm :)

Detail işleriyle daha önce uğramış ve şimdi kendine detail dükkanı açan biri. butik olarak tek başına hizmet veriyor, boya koruma, detaylı temizlik vs. herşeyi gözünüz arkada kalmadan yaptırabilirsiniz. Kullandığı malzemeler de piyasadaki üst sınıf kaliteli malzemeler. Reklamını yapmış gibi oldum biraz ama alakası yok. ben de yeni tanıştım kendisiyle zaten. gayet de memnun kaldım yaptığı işi hakkıyla yapıyor kesinlikle.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Detail işleriyle daha önce uğramış ve şimdi kendine detail dükkanı açan biri. butik olarak tek başına hizmet veriyor, boya koruma, detaylı temizlik vs. herşeyi gözünüz arkada kalmadan yaptırabilirsiniz. Kullandığı malzemeler de piyasadaki üst sınıf kaliteli malzemeler. Reklamını yapmış gibi oldum biraz ama alakası yok. ben de yeni tanıştım kendisiyle zaten. gayet de memnun kaldım yaptığı işi hakkıyla yapıyor kesinlikle.
Bayram abiyi bende tanirim . Ankara'da DBY detailing'te , İstanbul'da Detail Works'te çalışmış birisi nede olsa . Detail Turkey'dende uygulamalarını takip ediyordum . Bende tavsiye ederim .

Ferhan

Asfalt Kurutucu
5 Ocak 2018
31
20
595
Ankara
Ankara da gerçek anlamda detaylı temizlik nereye yaptırabilirim ? Podium carwax ile görüştüm tavan koltuk taban halısı ozan temizleme motor temizleme vs 2 haftalık süreç için kampanya dedi 300₺ fiyat istediler 7-8 saatlik işlem olacak dediler

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Ankara da gerçek anlamda detaylı temizlik nereye yaptırabilirim ? Podium carwax ile görüştüm tavan koltuk taban halısı ozan temizleme motor temizleme vs 2 haftalık süreç için kampanya dedi 300₺ fiyat istediler 7-8 saatlik işlem olacak dediler
DBY Detailing Studio
Vintage Premium Detailing
internetten takip ettiğim kadarıyla ikisi de güzel işler çıkarıyorlar.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
İstanbul'da detaylı temizlik için tavsiye alabilir miyim? Kaliteli olmasını istiyorum. :) Hatta "Türkiye'de en iyisi budur!" dediğin bir yer varsa konum önemli değil.

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Geyik başlığına yazmıştım ama buraya da yazayım.
Kapı eşiğindeki kirler için hangi uygulamayı önerirsiniz. Ben ıslak bezle silince geçiyor gibi oluyor ama kuruyunca tekrar çıkıyor.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Camlara highcenic silikonlu temizleyici , içine Valet Pro APC küçük kestirme fırçası , lastiklere Automix , cila olarak sonax süper güçlü cila jantlara da Apc uyguluyorum dis fircasiyla jant temizleyiciye gerek kalmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım