Arabaya hangi led far ?

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,039
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Selamlar arkadaşlar,bizim Terios için bu aralar yine rahat duramadım led far arayışına girdim.Önceden de zaten led far vardı lakin kırpma sorun ve yetersiz aydınlatması nedeniyle halojene geri dönmüştük.Farların ikisi de mercekli bu yüzden göz almayıp ışığı homojen şekilde dağıtabiliyor.Üstündeki halojenler fena değil ama çok demode duruyorlar.Farlar H7 diye hatırlıyorum eski ledlerin tipine yine bakarım,H7 olarak Led far önerilerinize ihtiyacım var.Kendim Philips Ultinon ya da Photon düşünüyorum,uzun ömürlü olup iyi aydınlatması ana iki kriterim.Ek olarak uzunlara da led alacağım lakin onların tipini bilmiyorum kitapçığında da ampul türü yazmayıp sadece 55w yazıyor uzunlar için.Önerilerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,039
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Linkteki LED'leri kullanıyorum yıllardır, hem uzun hem de kısalarda 5000K, hafif sarı- beyaz arası.

1 yıl / 30-35.000 km kadar sonra genellikle birisi bozuluyor.

Işık performansı çok çok iyi. Uzunları da açınca baya gündüz kıvamına getiriyor, tavsiye ederim.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim,ben 6500k tercih edeceğim far da.Yurt içinde bulunabilir olması da önemli benim için,öte yandan 2 yıl falan sorunsuz götürsün isterim yani bu yüzden kaliteden taviz vermeyeceğim.

gameover

Taklacı Güvercin
4 Tem 2019
7
7
295
44
Marka
Ford
Merhaba; Ford Fiesta aracımda Photon Milestone H7 modelini kullanıyordum, mercekli far ışık çizgisi ve yol gösterme performansı oldukça güzel. Resim video paylaşmak isterdim ama aracı sattım. ürün ile ilgili aklınıza takılan bir soru olursa lütfen yazın yardımcı olmaya çalışırım.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,039
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Merhaba; Ford Fiesta aracımda Photon Milestone H7 modelini kullanıyordum, mercekli far ışık çizgisi ve yol gösterme performansı oldukça güzel. Resim video paylaşmak isterdim ama aracı sattım. ürün ile ilgili aklınıza takılan bir soru olursa lütfen yazın yardımcı olmaya çalışırım.

Merhabalar teşekkür ederim.Şuanda Photon ile Philips arasındayım,Photonun kısa far aydınlatması biraz düşündürüyor beni,philips'in de fiyatı.İkisi arasında kalmış durumdayım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım