Arabayı ödünç verme işine nasıl bakıyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Zamanında bisikleti bir arkadaşa ödünç verdim 30 dk sonra arka lastik yamulmuş şekilde geri aldım. O günden sonra ne kadar uğraştıysam uğraşayım eskisi gibi olmadı o bisiklet arka kısım bir türlü istediğim ayarda olmuyor frenler disk taze ama hep bir sorun içimde hep bir acıdır. Artık sürerken ilk aldığım zamanlardaki sürüşünün keyfini bulamıyorum. Bu yüzden ileride arabamı da ödünç verme konusunda tereddütlerim var. Çok acil bir durum değilse vermem diye düşünüyorum. Onun yerine destek çıkarım taksiye bindiririm veya araba kiralatırım.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Güzel fikir bende böyle düşünüyorum.
Sonuçta tahminimce bizler evin önünde çocuklar oyun oynarken arabaya bir şey olmasın diye balkondan ayrılmayan adamlarız. Avm otoparklarında bile üst katta boş yer olsun ben yine giderim alt kata koyarım arabamı. Bilmiyorum bunu yapan tek manyak ben miyim ama yapıyorum yani. Arabayı valeye verdiğimizde vale arabayı park edene kadar ayrılmam oradan zaten. Kirli durmasına da dayanamam her fırsatta temizlerim arabayı. Başkasına ver bin türlü dert.

zuspat

Profesör
11 Eyl 2016
89
43
1,020
39
Köydeki bir arkadaşa vermiştim arabayı dedim bak bunu kullanamazsın bu otomatik bari anlatayım öyle bin yok biz cahil miyiz dedi bir bakkala gidip geliyorum gitti de gitmesine gelemedi daha 1 haftalık araç serviste kaldı 2 parça değişen kasko ödedi ödemesine de içim sinmedi ilk arabamdı hevesimde kaçtı ilk haftadan.... Kıyamıyoruz veriyoruz işte araçları ondan sonra da bir sürü arkadaşa akrabaya verdim ne yapalım bizde kültür böyle malesef.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,742
3
9,669
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Kimse Senin Arabanı Senden İyi Kullanmaz Ve Bakmaz , Şahsen Vermiyorum Eşime Bile Vermiyorum Kaldı Ki Bir Başkasına Çok Zor... Sağlık Problemim Varsa 112 Var Taksi Var... Hem Çok Yakıyor Çok Çok 80 TL ye 100Km Gider Boşver Napacan :D

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Çok yakın akrabam dışında kimseye vermem.Verdiğim akrabamda kaza yaparsa arabamın değerini alırım, arabayı üstüne yaparım isterse takla atsın. S0nra ister yaptırsın binsin, ister satsın, ister hurdaya versin. Ben zarar etmem.İşine gelirse.;)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,615
18,403
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Yakın akraba ve aile dışındakilere vermem.Ya da iyi kullandığını bileceğim ama yanında ben olacağım.

rb26dett

Elit Apaçi
22 Eyl 2016
50
23
970
Sirket aracinda gps var zaten sahsi araci la nolacak tank gibi kullanabilir sikinti olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım