KAPALI Araç Alırken ilk Baktığınız kriter

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ozgur44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
guvenlik onemli benim icin. genc olsam bekar olsam o kadar bakmazdim belki ama cocuk ve aile sahibi olunca once guvenlik. ncap 5 yildiz ya da ihss safety pick plus sart.

guvenlik onemli benim icin. genc olsam bekar olsam o kadar bakmazdim belki ama cocuk ve aile sahibi olunca once guvenlik. ncap 5 yildiz ya da ihss safety pick plus sart.
Dediğiniz gibi güvenlik çok önemli ama gerek güvenlik gerek konfor vs hepsi fiyata bakıyor bence o yüzden ilk sıraya fiyatı koyup devamında diğerlerini sıralayabiliriz gibi geliyor bana bilmem katılırmısınız

ilk baktığım şey esp kapatılıyor mu kapanmıyor mu yol tutupta kapanmayan çok az araba var eğer üretici imkanı sunmuşsa o arabanın şasi dengesi ve mühendisliği iyidir bu da zaten arabanın en önemli kısmını oluşturur.

Kaputun altındaki atlara ve tork gücüne bakıyorum. Konforu şu ana kadar hiç ön planda tutmamıştım ta ki 18 inç jantla gelen Bravo ve 19 inç jantla gelen Insignia alana kadar. Bundan sonra alacağım aracın jant çapı 17'yi geçmeyecek yemin ettim.

Valla şimdilik önce babama bakıyorum ( 2 ay önce olduğu gibi ). Sonrasında 1) Dış görünüş, 2) Ekonomi bu ikisi çünkü mazot parası harçlıktan gidiyor..

tasarım göreceli kişiye göre değişir ve bence en önemli kriter, kimse tasarımını beğenmediği bir aracı almaz yada almamalı:) benim sonraki kriterim ise motor hacmi oldu mtv lere gelen zarar ziyan zamlardan sonra. sınır 1299 cc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...