KAPALI Araç değişikliği c200 d tavsiye eder misiniz?

Tatarzapata

Asfalt Kurutucu
19 Şub 2019
109
79
585
37
Marka
Audi
Arkadaşlar şu anki arabam 2006 model A4 2.0 tfsi quattro 90000 km de fakat araca biraz daha bindikten sonra hem yakıt olarak ekonomik hem de model olarak daha Yüksek bir araca geçmeye niyetliyim. Performans olarak 200 beygirlik aracın yanına yaklaşamayacağını bilsem de aklımda c200d var nedense ya da daha yüksek model audiye mi geçiş yapsam çok kafam karışık. Bu aracın üstüne 50000 tl kadar ekleyebilirim. Hangi araçları tavsiye edersiniz ve neden bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.
Aracın dizel olması öncelikli mümkünse kronik sorunu olmayan beni çok üzmeyen bir araç istiyorum marka olarak da Premium takıntım yok ama konforlu olması önemli.

Son düzenleme:

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
C200D düşündüyseniz motoru yeterli gelecektir otomatik olsun yazmamışsınız bir de üstüne konfor önemli premium olmasa da olur demişsiniz Tek Kelime ile Mondeo
Dizel tercihiniz bütçenizdeki çoğu premiumu elemeyi gerektiriyor benzinli düşünürseniz birçok tercih sunulabilir

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım