AÇIK Aracımın tavanına taş düştü ne yapmaliyim?

hudddo

Hüdai Özdemir
Takipçi
9 Haz 2022
3
0
10
29
Malatya
Marka
Ford
Merhaba. Aracımın (fiesta) üstüne resimde gördüğünüz gibi taş düştü ve parmak kadar bir yer ice girdi ama delinmedi. Kaportacilar biz yapamayiz boyasiz göçük düzeltmeye götür dediler . Onlar da 1000 tl masraf cikardilar. Daha ucuza mal ederek nasil yaptirabilirim ya da kendim bir sekilde yapabilir miyim ? Aracin icinden bir sekilde vursam biraz da olsa duzelebilir mi? Çözüm onerileriniz nedir? Teşekkürler

1654796480925.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Profesyonel şekilde boyasiz göçük yaptirmaktan baska çare yok bence. Tavan döşemesi sökülmeden yapılırsa portakal kabuğu oluşumu daha fazla olabilir.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Boyası zarar görmüş gibi görünüyor fotoğrafta, eğer boyası sağlamsa paraya acımadan iyi bi göçükçüye yaptırmak en iyisi olur

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,917
2
24,228
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Orası sacın en ortası.Araç model bilmiyorum ama Bentley değilse o bölge sacı en ufak çekme işleminde diğer bölgelerde deniz dalgası gibi dalgalanma gösterecek.Sonra taş izinden daha büyük sorunla karşılaşabilirsiniz.Bana kalırsa nazar çıktı diyip devam etmeniz

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım